1 Chambers Europe Awards 2017

Právní firma Dentons zvítězila v prestižní evropské soutěži

NOVÉ

Témata:

Globální právní firma Dentons získala v rámci právnické soutěže Chambers Europe Awards 2017 ocenění „Evropská právní firma roku“. Slavnostní vyhlášení výsledků se konalo v Grosvenor House v Londýně v pátek 7. dubna 2017.

Při předávání ocenění vedoucí editor Chambers Europe označil za hlavní kvality Dentons globální dosah firmy, schopnost poskytovat vysokou kvalitu právních služeb v rámci přeshraničních transakcí a reagovat na potřeby klientů, výborné vyjednávající schopnosti a konsolidované pokrytí celého evropského kontinentu.

„Toto ocenění vnímáme jako potvrzení toho, že naše strategie investovat do rozvoje týmu a schopností v Evropě a zaměřit se na poskytování vysoce kvalitních právních služeb po celém kontinentu je správná. Od konce roku 2015 jsme otevřeli nové kanceláře v Lucembursku, Německu a Nizozemsku, další na řadě je kancelář v Gruzii,“ uvedl Tomasz Dabrowski, ředitel Dentons pro Evropu.

Evan Lazar, předseda správní rady Dentons Europe dodal: „Tímto oceněním jsme nesmírně poctěni, protože je založeno na zpětné vazbě od našich klientů i právních firem zastupujících protistrany. Je potvrzením vysoké kvality našeho právního poradenství a odrazem výjimečného postavení naší firmy a právníků v rámci celé Evropy.“

Soutěž Chambers Europe Awards, kterou pořádá vydavatelství Chambers and Partners, oceňuje práci advokátních kanceláří napříč Evropou. Hodnocení vychází z průzkumu pro nejbližší vydání prestižní ročenky Chambers Europe a kromě pozice firmy na konkrétním trhu zohledňuje také úspěchy firmy dosažené v uplynulém roce.

Dentons je největší právní firmou světa. Patří mezi lídry žebříčků elitních právnických firem Acritas Global Elite Brand Index a BTI Client Service 30 Award.

Čtěte také: Škoda Kodiaq získala ocenění Auto roku 2017


Vážení čtenáři,
internetový deník Echo24 se rozhodl změnit podobu čtenářských diskuzí pod texty, které na našich stránkách publikujeme. Diskuzí se nově mohou účastnit pouze ti čtenáři, kteří jsou přihlášení a kteří mají zaplacený nějaký typ předplatného. To si můžete pořídit již od 149 korun měsíčně zde.

K tomuto kroku jsme se rozhodli kvůli neúměrně velkému počtu diskutujících, kteří nerespektovali pravidla slušné diskuze, napadali ostatní diskutéry a podobně. Navíc používali i různé anonymizéry, které jim umožňovaly se do diskuze vrátit i poté, co jim redakce jejich účet zablokovala.

Kvůli malému počtu členů redakce nebylo v našich silách neustále procházet všechny diskuze a mazat urážlivé či jinak nevhodné příspěvky. Slušní diskutující jsou nadále na našich stránkách vítáni.