1

Na Fundlift míří kvalitní řemeslníci ze SuperSoused.cz

, FUNDLIFT

Témata:

Na Fundlift vstupuje SuperSoused.cz, unikátní online platforma sdílené ekonomiky pro drobné řemeslnické a jiné služby a výpomoci pro domácnosti. SuperSoused.cz na Fundliftu poptává 4,5 milionu korun výměnou za 3letý konvertibilní investiční certifikát s úrokovou sazbou 10 % p.a.

SuperSoused.cz vyvinul a provozuje online platformu na principu přímého peer-to-peer online tržiště, kde se v reálném čase spojuje poptávka lidí, kteří potřebují vyřešit drobné opravy, technické pomoci, stěhování a další práce v domácnosti, s nabídkou zručných profesionálů schopných tyto úkoly řešit.

SuperSoused.cz je platforma sdílené ekonomiky pro domácnosti s širokým záběrem prací, zakázek a lidí přístupných na jednom místě 24 hodin online s pojištěním a garancí platby. Služba funguje od svého spuštění v září 2015 na území Prahy a okolí, od ledna 2016 v Brně a okolí a od října jako SuperSused.sk také v Bratislavě, odkud Super Sousedé poskytují své služby také i v Maďarsku a Rakousku. V současnosti je na platformě registrováno zhruba 10 700 uživatelů a již bylo zprostředkováno kolem 4 700 zakázek.

„V prvním roce provozu jsme vytvořili platformu, zefektivnili všechny procesy mezi zákazníky a dodavateli a analyzovali a nalezli ty nejúčinnější marketingové kanály. Věříme, že jsme schopni být na českém a slovenském trhu jedničkou. Prostředky získané na Fundliftu nám pomohou s dalším rozvojem našeho projektu,“ uvedl Lukáš Novák, zakladatel firmy SuperSoused.cz.

Prostředky získané z emise plánuje firma využít především na konsolidaci značky na tuzemském trhu, další vývoj softwaru a marketing. Společnost také plánuje domácí i zahraniční expanzi. Po rozšíření služby do dalších českých a slovenských měst jde především o středoevropské metropole jako Berlín nebo Vídeň. V případě úspěchu kampaně na Fundliftu poskytne Novák projektu další kapitál ve výši 1 mil. Kč.

„V rámci sdílené ekonomiky představují globálně drobné služby a výpomoci, ať již jsou to domácí práce a opravy, servis počítačů, nebo jiné služby, které domácnosti nepoužívají pravidelně, obrovský trh s nesmírně dynamickým potenciálem a mnohamilionovými valuacemi. Jsme rádi, že i v České republice se etablovala platforma, která na tyto služby cílí, a doufáme, že i investoři na Fundliftu její další růst podpoří,“ dodala Andrea Lauren, zakladatelka Fundliftu.

Fundlift je investment-crowdfundingová platforma, která umožňuje investice do společností prostřednictvím koupě konvertibilních investičních certifikátů, minibondů, nebo investování do podílů společností. Podporuje začínající firmy a podílí se na jejich potenciálním úspěchu. Od května 2016, kdy byl Fundlift spuštěn, již peníze získalo jedenáct projektů – ING Medical, SizeID, Carsharing AJO.cz, Artstaq, 3Doid, Carismo, StartupYard, Pivovar Zvíkov, ISOLINE, Burrito Loco a Enlog. Fundlift tedy hlásí 100% úspěšnost zafinancování vystavených kampaní.

,

Vážení diskutující,
Echo24.cz chce umožnit svobodnou diskuzi, ale vyhrazuje si právo neukládat či mazat příspěvky urážlivé, vulgární, xenofobní, odkazy na jiné internetové stránky či takové příspěvky, které odporují obecné lidské slušnosti. Před vložením vašeho příspěvku prosím zkontrolujte, zda jste opravdu přihlášeni. V opačném případě se váš příspěvek ukáže jen na vašem monitoru, ale do diskuze se nezanese.