1 tragické důsledky požáru

Požár lakovny ve Zvoli je uhašený, ale těžce zraněný hasič zemřel

, NOVÉ

Témata:

Hasič, který se v úterý těžce zranil při hašení požáru lakovny ve Zvoli u Prahy, dnes odpoledne v nemocnici zemřel. ČTK informaci potvrdila mluvčí pražských hasičů Pavlína Adamcová. „Mohu potvrdit smutnou skutečnost, že náš hasič zemřel dnes po 17:00 v kladenské nemocnici,“ řekla ČTK Adamcová.

Hasič je již druhou obětí rozsáhlého požáru, první byl zaměstnanec lakovny, jehož ohořelé tělo nalezli v úterý odpoledne hasiči v objektu. Další žena se při požáru zranila, utrpěla popáleniny obličeje a horní končetiny. Způsobená škoda se pohybuje kolem 100 milionů korun.

Požár se hasičům podařilo zlikvidovat dnes po 15:00 po zhruba 36 hodinách hašení. Informaci o požáru haly o rozměrech 70krát 15 metrů hasiči dostali v úterý před 03:00. Na místo se sjely desítky hasičů ze Středočeského kraje a Prahy, povolána byla i těžká technika ze Zbirohu a Hlučína.

,

Vážení diskutující,
Echo24.cz chce umožnit svobodnou diskuzi, ale vyhrazuje si právo neukládat či mazat příspěvky urážlivé, vulgární, xenofobní, odkazy na jiné internetové stránky či takové příspěvky, které odporují obecné lidské slušnosti. Před vložením vašeho příspěvku prosím zkontrolujte, zda jste opravdu přihlášeni. V opačném případě se váš příspěvek ukáže jen na vašem monitoru, ale do diskuze se nezanese.