3 poklepání základního kamene

Rozjíždí se stavba top’rezidence, bydlení v Šáreckém údolí

U příležitosti dokončení základové desky domů řady A projektu top’rezidence proběhl ve čtvrtek v místě stavby v Šáreckém údolí v pražských Dejvicích slavnostní poklep základního kamene. Projekt prémiového bydlení, který ve dvou fázích nabídne 50 nadstandardně vybavených nízkoenergetických a pasivních domů, měl před zahájením výstavby prodáno 35 % domů z 1. fáze výstavby.

Na základní kámen prvního developerského projektu KKCG Real Estate poklepali, spolu s představiteli KKCG Real Estate Patrikem Skálou a Petrem Pujmanem, i autoři projektu architekti Jaro Šafre a Oldřich Hájek, zástupce generálního dodavatele a výkonný ředitel firmy Casta a.s. Martin Plechata. Poklepat základní kámen přišli také někteří z klientů, kteří si top´rezidenci vybrali jako místo pro svůj domov.

„top‘rezidence vzbudila pozornost hned při zahájení prodeje a jsme velmi potěšeni zájmem ze strany kupujících, kterými byli v první vlně zejména lokální patrioti,” říká Otto Koval, obchodní ředitel KKCG Real Estate a pokračuje: „V současné době máme prodáno více než 40 % domů z 1. fáze. Zájemci oceňují nejen prestižní lokalitu Prahy 6 s unikátními scenériemi Šáreckého údolí, ale i koncept atraktivního bydlení z dílny architektonického ateliéru Šafer Hájek architekti doplněného interiérovým designem Michala Froňka a Juraje Smoleně ze studia OLGOJ CHORCHOJ,“ uzavírá.

top´rezidence svým budoucím obyvatelům nabídne polosoukromý park s designovou klubovnou, dětským hřištěm a alejemi vzrostlých stromů v obytných ulicích. V rámci areálu bude k dispozici recepce s nepřetržitou ostrahou a řadou služeb. Kromě standardní správy areálu si tak bude možné objednat například úklidový a zahradnický servis, praní a čištění oděvů, pet servis, mytí a čištění vozidel, catering apod.

„Jedním z dnešním trendů moderního prémiového bydlení je nízká energetická náročnost. Všechny domy v top’rezidenci budou postaveny v energetické třídě A, a více než polovina z nich bude v pasivním standardu,“ vysvětluje Patrik Skála, technický ředitel KKCG Real Estate. „Z našich interních průzkumů vyplývá, že klienti oceňují kvalitní materiály, šetrný vztah k životnímu prostředí a lokalitě a zajímají je i výrazně nižší provozní náklady s tím spojené,“ doplňuje.

Domy s podlahovou plochou 176,5 až  299,3 metrů čtverečních s dvojgaráží v dispozicích 5+1 nebo 5+kk začínají na 13,3 milionech korun včetně DPH. Největší domy s podlahovou plochou téměř 300 m2 jsou nabízeny za 25,8 milionů korun. Ceny domů s vlastním pozemkem a dvojgaráží se tak v top´rezidenci pohybují od 75.000 do 86.000 Kč/m2 podlahové plochy a jsou srovnatelné s cenami bytů vyššího standardu v lokalitě.

V únoru 2016 bude otevřen vzorový dům kompletně zařízený a vybavený dle návrhu studia OLGOJ CHORCHOJ, které stojí i za návrhy interiérů rodinných domů ve standardu TOP a PREMIUM.

Dokončení výstavby všech domů je plánováno na rok 2017. Generálním dodavatelem stavby je písecká společnost Casta a.s.


Vážení diskutující,
Echo24.cz chce umožnit svobodnou diskuzi, ale vyhrazuje si právo neukládat či mazat příspěvky urážlivé, vulgární, xenofobní, odkazy na jiné internetové stránky či takové příspěvky, které odporují obecné lidské slušnosti. Před vložením vašeho příspěvku prosím zkontrolujte, zda jste opravdu přihlášeni. V opačném případě se váš příspěvek ukáže jen na vašem monitoru, ale do diskuze se nezanese.