Komunista to schytal za ‚židoku*vy‘. Podle Dolejše je to hnůj

komunista o smrti Ransdorfa

Komunista to schytal za ‚židoku*vy‘. Podle Dolejše je to hnůjNOVÉ 1
Domov
Echo24
Sdílet:

Vedení lounské KSČM i další zástupci strany se distancují se od výroků komunisty Tomáše Ploce. Ten na sebe upozornil po smrti Miloslava Ransdorfa, kdy na Facebook napsal, že zesnulý europoslanec „věděl příliš mnoho o praktikách židoku*ev“. Kriticky se pro Blesk.cz vyjádřil například místopředseda komunistů Jiří Dolejš, který podobné vyjadřování označil za hnůj.

Kritiku svých výroků i z vlastních řad si vysloužil lounský člen KSČM Tomáš Ploc, který je známý svými značně nevybíravými a bizarními příspěvky na sociální sítě. V minulosti například označil Václava Havla „lhářem a zrůdou“, v poslední době se hojně zapojuje také do uprchlických debat na stranu odpůrců přijímání migrantů. Mezi jeho oblíbené konspirační teorie patří spiknutí „židoku*ev“, čehož si konečně všimli i spolustraníci.

 

Tomáš Ploc, člen OV KSČM Louny. Gratulujeme politbyru ke kvalitnímu přírůstku.Jen mu neříkejte, že Marx byl žid :(

Posted by Obludárium on Wednesday, January 27, 2016

 

„Jde o zcela odporné chování a distance strany s výzvou ke slušnosti je naprosté minimum. Spojení takového hulvátství s rasismem nepatří do slušné společnosti – a slovník nácků nepatří ani na levici, která s takovým extrémem bojovala,“ uvedl pro Blesk.cz místopředseda KSČM Jiří Dolejš s tím, že i jemu někdy nadávají právě touto nadávkou. „Takový hnůj okamžitě mažu z adresáře lidí, s kterými jsem ochoten se bavit.“

Výroky Tomáše Ploce se již zabývala i jeho městská stranická organizace. I když KSČM své členy nevylučuje, od výroků Ploce se lounští komunisté distancovali a dle Blesku mu doporučili, aby se příště podobných vyjádření zdržel. Stejného názoru jsou i další členové strany, dle šéfky sněmovního petičního výboru Zuzka Bebarové-Rujbrové by měl Ploc zvážit, zda by mu nebyl bližší program jiné strany.

 

Podívejte se, jak asociální, zrádné a prolhané svině pravdoláskařské z TOP 09 hlasují pro důchodce a pro sebe.Nikdy...

Posted by Tomáš Ploc on Monday, November 30, 2015
 

ISLAMIZACE EVROPY JE V PLNÉM PROUDUaspoň to tak vypadá.... Dokonce někteří už citujou z Koránu jakési pasáže. Funguje to, díky židokurvám, jak namazaný stroj, Lidi ho čtou, aniž by chtěli (Y)

Posted by Tomáš Ploc on Sunday, January 17, 2016

 

„Je mi líto, že musel zemřít člen naší strany, který věděl příliš mnoho o praktikách ‚židoku*ev‘, které podporují genocidu Slovanů a vytvoření společnosti otrokářského systému, známým pod pojmem NWO a nadvládou židů z pokolení Rockefellerů a Rothschildů,“ napsal Ploc v nyní již smazaném lednovém příspěvku spolu s přiloženým Ransdorfovým partem. „Nyní má Miloslav Ransdorf již klid, ale my budeme pokračovat v jeho šlépějích. S úctou k jednomu z největších komunistů naší Československé historie, Tomáš Ploc.“

Čtěte také: ‚Ožebračil jsi rodinu ve prospěch strany.‘ Ransdorfova vdova na pohřbu

VIDEO: ‚Zeman je unikát.‘ Co říkali čeští poslanci v Donbasu

Sdílet:

Hlavní zprávy

×

Podobné články