1

Média jako atomovka fungují

Témata: ,

Pentě se konečně podařilo postrčit dva své významné projekty. Stavbu nové obchodní čtvrti kolem pražského Masarykova nádraží a letiště ve Vodochodech. Obě visely na smlouvách nebo povolení od státu. České dráhy (současný generální ředitel i šéf dozorčí rady dříve pomáhali budovat Agrofert) konečně podepsaly s Pentou smlouvu o prodeji pozemků. Vodochody visely na ekologickém posudku EIA na terminál, který Pentě neprávem odebral ministr životního prostředí (dříve Agrofert). Městský soud dal Pentě za pravdu. V mezičase si koupila vydavatelství v čele s Deníkem. Atomovky (jak říká investicím do medií Daniel Křetínský) jsou zjevně nezbytné. Potvrzuje se to na jeho EPH, Babišovi a teď i Pentě.  

Echo Media připravuje službu zaměřenou na mediální monitoring. Projekt, jehož spuštění se plánuje 1. února, bude zahrnovat i krátké autorské glosy na aktuální témata

Business Monitor24

Anglicky a česky,
to nejdůležitější z českých médií
každé ráno ve vašem mailu

Objednat Subscribe

Vážení diskutující,
Echo24.cz chce umožnit svobodnou diskuzi, ale vyhrazuje si právo neukládat či mazat příspěvky urážlivé, vulgární, xenofobní, odkazy na jiné internetové stránky či takové příspěvky, které odporují obecné lidské slušnosti. Před vložením vašeho příspěvku prosím zkontrolujte, zda jste opravdu přihlášeni. V opačném případě se váš příspěvek ukáže jen na vašem monitoru, ale do diskuze se nezanese.