1 Vraždy na Ústecku

Policie vyšetřuje vraždu na Ústecku, na místě byli tři mrtví

, NOVÉ

Témata: , , ,

Policisté vyšetřují od pondělního rána vraždu v chatové oblasti u Střížovic na Ústecku. Vedoucí odboru obecné kriminality krajské policie Martin Charvát potvrdil, že na místě činu byli tři mrtví. Kriminalisté v současné době ohledávají místo činu, na místě mají i psovody.

„Mohu potvrdit, že jsme našli tři oběti, probíhá ohledání, jsme na začátku vyšetřování, bližší informace říci nemohu,“ uvedl Charvát. Odmítl odpovědět na dotaz, zda kriminalisté mají podezřelého či podezřelé. „Bez komentáře,“ doplnil kriminalista. Všichni mrtví jsou dospělí.

Těla už odvezla pohřební služba, kriminalisté stále pracují v okolí, na místě mají i psovody. Podle krajské policejní mluvčí Veroniky Hyšplerové se případ odehrál v noci na pondělí.

Osada Český Újezd spadá pod Český zahrádkářský svaz. Tajemnice osady Dagmar Rokošová řekla, že je v ní kolem stovky zahrad. Většina zahrádkářů je využívá k rekreaci. „Trvale obydlené jsou asi jen čtyři chaty,“ doplnila Rokošová. Další informace poskytnout nechtěla. „Kontaktovala mě policie, nic dalšího říkat nebudu,“ doplnila.

V Ústeckém kraji jde letos o první případ vraždy.

Čtěte také: Policie dopadla podezřelého z vraždy ženy ve večerce v Liberci

V Týdeníku Echo a na EchoPrime se dozvíte více, získáte je zde.

,

Vážení diskutující,
Echo24.cz chce umožnit svobodnou diskuzi, ale vyhrazuje si právo neukládat či mazat příspěvky urážlivé, vulgární, xenofobní, odkazy na jiné internetové stránky či takové příspěvky, které odporují obecné lidské slušnosti. Před vložením vašeho příspěvku prosím zkontrolujte, zda jste opravdu přihlášeni. V opačném případě se váš příspěvek ukáže jen na vašem monitoru, ale do diskuze se nezanese.