1 Pátrání ve Vltavě

Z Karlova mostu údajně skočil člověk. Pátrá po něm policie i hasiči

, NOVÉ

Témata: , , ,

Policie v pondělí večer přijala oznámení, že v Praze z Karlova mostu údajně skočil neznámý člověk do Vltavy. Rozsáhlého pátrání poblíž Kampy se zúčastnili hasiči i policie s potápěči a vrtulníkem.

„Hasiči zasahují na Smetanově nábřeží u Karlova mostu. Byl tam nahlášen pohyb osoby ve Vltavě. Na místě jsou potápěči z modřanské stanice a jednotky z centrální a holešovické stanice se člunem,“ napsali pražští hasiči na sociálních sítích.

Neznámý člověk měl údajně skočit zhruba z prostředka Karlova mostu přímo do řeky. Následně chvilku plaval směrem ke Kampě. Na místo kromě strážníků vyrazili i potápěči a vrtulník s termovizí. „Pátrání stále pokračuje, hledanou osobu jsme nenalezli,“ uvedl pro deník Echo24 mluvčí pražské policie Jan Daněk.

Hasiči, kteří byli přizváni k pátrání, na twitteru oznámili ukončení hledání neznámé osoby s negativním výsledkem a případ přenechali policistům.

Čtěte také: Nezletilá dvakrát zkusila ukrást dítě v pražském nákupním centru

,

Vážení diskutující,
Echo24.cz chce umožnit svobodnou diskuzi, ale vyhrazuje si právo neukládat či mazat příspěvky urážlivé, vulgární, xenofobní, odkazy na jiné internetové stránky či takové příspěvky, které odporují obecné lidské slušnosti. Před vložením vašeho příspěvku prosím zkontrolujte, zda jste opravdu přihlášeni. V opačném případě se váš příspěvek ukáže jen na vašem monitoru, ale do diskuze se nezanese.