1 Pátrání ve Vltavě

Z Karlova mostu údajně skočil člověk. Pátrá po něm policie i hasiči

, NOVÉ

Témata: , , ,

Policie v pondělí večer přijala oznámení, že v Praze z Karlova mostu údajně skočil neznámý člověk do Vltavy. Rozsáhlého pátrání poblíž Kampy se zúčastnili hasiči i policie s potápěči a vrtulníkem.

„Hasiči zasahují na Smetanově nábřeží u Karlova mostu. Byl tam nahlášen pohyb osoby ve Vltavě. Na místě jsou potápěči z modřanské stanice a jednotky z centrální a holešovické stanice se člunem,“ napsali pražští hasiči na sociálních sítích.

Neznámý člověk měl údajně skočit zhruba z prostředka Karlova mostu přímo do řeky. Následně chvilku plaval směrem ke Kampě. Na místo kromě strážníků vyrazili i potápěči a vrtulník s termovizí. „Pátrání stále pokračuje, hledanou osobu jsme nenalezli,“ uvedl pro deník Echo24 mluvčí pražské policie Jan Daněk.

Hasiči, kteří byli přizváni k pátrání, na twitteru oznámili ukončení hledání neznámé osoby s negativním výsledkem a případ přenechali policistům.

Čtěte také: Nezletilá dvakrát zkusila ukrást dítě v pražském nákupním centru

,

Vážení čtenáři,
internetový deník Echo24 se rozhodl změnit podobu čtenářských diskuzí pod texty, které na našich stránkách publikujeme. Diskuzí se nově mohou účastnit pouze ti čtenáři, kteří jsou přihlášení a kteří mají zaplacený nějaký typ předplatného. To si můžete pořídit již od 149 korun měsíčně zde.

K tomuto kroku jsme se rozhodli kvůli neúměrně velkému počtu diskutujících, kteří nerespektovali pravidla slušné diskuze, napadali ostatní diskutéry a podobně. Navíc používali i různé anonymizéry, které jim umožňovaly se do diskuze vrátit i poté, co jim redakce jejich účet zablokovala.

Kvůli malému počtu členů redakce nebylo v našich silách neustále procházet všechny diskuze a mazat urážlivé či jinak nevhodné příspěvky. Slušní diskutující jsou nadále na našich stránkách vítáni.