1 Zranění významného umělce

Frontman kapely Bluesberry Introvič je v umělém spánku. Měl nehodu na kole

, NOVÉ

Témata: , ,

Český bluesový zpěvák a frontman skupiny Bluesberry Petar Introvič byl po vážné nehodě na kole převezen do nemocnice, kde jej lékaři udržují v umělém spánku. S odvoláním na prohlášení dalších členů skupiny o tom informoval server iDNES. Introvičův stav je vážný, kapela kvůli tomu ruší svá vystoupení.

„Ahoj všem fanouškům a příznivcům Bluesberry, máme špatnou zprávu. Petar Introvič měl opět nehodu na kole a leží ve velmi vážném stavu na JIPce. Je v umělém spánku a zatím to nevypadá moc dobře. Takže bohužel musíme  prozatím rušit vystoupení, Petar je hlavní leader kapely a bez něj to nedáme. Je nám to líto, omlouváme se vám všem a snad to nepotrvá dlouho, než se dá Petar dohromady,“ informovali na facebookovém profilu skupiny spoluhráči 67letého muzikanta – Chozé, Jirka, Luban a Jakub.

Introvič je propagátorem cyklistiky. Jednu nehodu už zažil v červnu 2012, když se účastnil cyklistického závodu „Křivoklátské peklo“. Už tehdy musel být do umělého spánku, ze svých zranění se však dostal.

Čtěte také: Spřátelené redakce šíří chatrnou pohádku, říká Jakl o verzi, že první ránu zasadil on

V Týdeníku Echo a na EchoPrime se dozvíte více, získáte je zde.

,

Vážení diskutující,
Echo24.cz chce umožnit svobodnou diskuzi, ale vyhrazuje si právo neukládat či mazat příspěvky urážlivé, vulgární, xenofobní, odkazy na jiné internetové stránky či takové příspěvky, které odporují obecné lidské slušnosti. Před vložením vašeho příspěvku prosím zkontrolujte, zda jste opravdu přihlášeni. V opačném případě se váš příspěvek ukáže jen na vašem monitoru, ale do diskuze se nezanese.