1 Názory čtenářů

Představitelé státu nezajímá úspěch na olympijských hrách. Proč?

Témata: ,

Ještě nikdy v historii tohoto státu, a to ani v době komunistické diktatury, se nestalo, aby ti, kteří stáli v čele státu, nevzali v úvahu úspěšné výsledky naší oficiálně vyslané sportovní reprezentace na mezinárodní vrcholné soutěži, zejména olympijských hrách. Až tentokrát.

Ani jeden z představitelů státu, dokonce ani ministr školství, mládeže a tělovýchovy, který to má dokonce v popisu práce, nereagoval na výkony našich sportovců, dokonce ani těch, kteří získali některou z medailí, neblahopřál k dosažení výkonů, kterými sportovci zviditelňují naši vlast v celém světě, a to nejen sportovním. Přitom tentokrát k tomu byla opravdu mimořádná příležitost, protože naše sportovkyně dosáhla nevídaných výkonů, které nemají v zimních sportech obdoby. Celý svět byl v šoku, vyjadřoval svůj obdiv: Česká republika má lyžařku, která udivila nejen sportovní odborníky, mladou sportovkyni, která pro jméno České republiky vykonala víc než kdokoliv jiný.

Kdo jsou to ti představitelé státu? Jim je to opravdu jedno? Proč? Jsem tím opravdu zděšen. Sám si dokáži odpovědět, ale dokáží si odpovědět také ti, kteří absolvovali nedávné volby a dali svůj hlas právě těmto představitelům?


Vážení diskutující,
Echo24.cz chce umožnit svobodnou diskuzi, ale vyhrazuje si právo neukládat či mazat příspěvky urážlivé, vulgární, xenofobní, odkazy na jiné internetové stránky či takové příspěvky, které odporují obecné lidské slušnosti. Před vložením vašeho příspěvku prosím zkontrolujte, zda jste opravdu přihlášeni. V opačném případě se váš příspěvek ukáže jen na vašem monitoru, ale do diskuze se nezanese.