2 Piknik v zahradách

Palác na Malé Straně zve na piknik. Mimořádná akce polské ambasády

NOVÉ

Témata: , ,

Zahrady polského velvyslanectví na Malé Straně se mimořádně v sobotu otevřou veřejnosti. Na akci Polský den - piknik v zahradách od vystoupí od 13 do 21 hodin několik polských hudebníků či komorní soubor Opolské filharmonie. Návštěvníci budou moci ochutnat polská jídla, pročíst si polskou literaturu či shlédnout prezentace polských partnerských měst a regionů.

Vystoupí například polská operní zpěvačka Anna Nachman či skupina Besquidians. Návštěvníkům zahraje také komorní soubor Opolské filharmonie. Zároveň proběhnou prezentace partnerských měst a regionů. V zahradě, kde si návštěvníci budou moci udělat piknik, bude mimo jiné možné ochutnat tradiční polská jídla a nápoje a proběhne také 360 stupňová projekce polského Štětína s virtuálními brýlemi.

Vstup do zahrad Fürstenberského paláce ve Valdštejnské ulici bude pro veřejnosti umožněn od 13.00 do 21.00 a vstup je volný.

V Týdeníku Echo a na EchoPrime se dozvíte více, získáte je zde.

Čtěte také: Zeman je v Polsku, večeřel s prezidentem Dudou

Z nového čísla V čem jsou čeští Piráti extremisté. Pirátská strana soupeří o postavení vyzývatele ANO

Echo týdne: Demokrat z Muslimského bratrstva ● Komentář: Horste, neměl jsi s paní chodit na led ● Fokus: Sebevědomí mileniálové, jak dlouho ještě? ● Svět: Africké století

Prezident, média a neziskovky zneužili vraždu Slovenský expremiér Robert Fico nejen o západní levici
Slovo design dnes nikoho neohromí SPECIÁL: Architektura & Design

Vážení diskutující,
Echo24.cz chce umožnit svobodnou diskuzi, ale vyhrazuje si právo neukládat či mazat příspěvky urážlivé, vulgární, xenofobní, odkazy na jiné internetové stránky či takové příspěvky, které odporují obecné lidské slušnosti. Před vložením vašeho příspěvku prosím zkontrolujte, zda jste opravdu přihlášeni. V opačném případě se váš příspěvek ukáže jen na vašem monitoru, ale do diskuze se nezanese.