2 Piknik v zahradách

Palác na Malé Straně zve na piknik. Mimořádná akce polské ambasády

NOVÉ

Témata: , ,

Zahrady polského velvyslanectví na Malé Straně se mimořádně v sobotu otevřou veřejnosti. Na akci Polský den - piknik v zahradách od vystoupí od 13 do 21 hodin několik polských hudebníků či komorní soubor Opolské filharmonie. Návštěvníci budou moci ochutnat polská jídla, pročíst si polskou literaturu či shlédnout prezentace polských partnerských měst a regionů.

Vystoupí například polská operní zpěvačka Anna Nachman či skupina Besquidians. Návštěvníkům zahraje také komorní soubor Opolské filharmonie. Zároveň proběhnou prezentace partnerských měst a regionů. V zahradě, kde si návštěvníci budou moci udělat piknik, bude mimo jiné možné ochutnat tradiční polská jídla a nápoje a proběhne také 360 stupňová projekce polského Štětína s virtuálními brýlemi.

Vstup do zahrad Fürstenberského paláce ve Valdštejnské ulici bude pro veřejnosti umožněn od 13.00 do 21.00 a vstup je volný.

V Týdeníku Echo a na EchoPrime se dozvíte více, získáte je zde.

Čtěte také: Zeman je v Polsku, večeřel s prezidentem Dudou

Z nového čísla Světové velmoci na hraně. Je další velká válka nevyhnutelná?

Echo týdne: BIS, stará doba a pražští sankyloti ● Téma: Druhá transformace ● Kauza: Ťokovy dálnice ● Komentář: Politika utopená v krvi ● Esej: Proč je les oslabený?

Právní řád v Česku nefunguje Bývalý velvyslanec Milan Sedláček o sobě a české justici
Láska za časů internetu Hledáte trvalý vztah? Bez tradičních metod to nepůjde

Vážení čtenáři,
internetový deník Echo24 se rozhodl změnit podobu čtenářských diskuzí pod texty, které na našich stránkách publikujeme. Diskuzí se nově mohou účastnit pouze ti čtenáři, kteří jsou přihlášení a kteří mají zaplacený nějaký typ předplatného. To si můžete pořídit již od 149 korun měsíčně zde.

K tomuto kroku jsme se rozhodli kvůli neúměrně velkému počtu diskutujících, kteří nerespektovali pravidla slušné diskuze, napadali ostatní diskutéry a podobně. Navíc používali i různé anonymizéry, které jim umožňovaly se do diskuze vrátit i poté, co jim redakce jejich účet zablokovala.

Kvůli malému počtu členů redakce nebylo v našich silách neustále procházet všechny diskuze a mazat urážlivé či jinak nevhodné příspěvky. Slušní diskutující jsou nadále na našich stránkách vítáni.