1 Opilý strojvedoucí

Strojvedoucí na Vyškovsku nadýchal téměř tři promile. Prozradilo ho zpoždění vlaku

NOVÉ

Témata: ,

Policisté naměřili strojvedoucímu osobního vlaku v Křenovicích na Vyškovsku více než 2,6 promile alkoholu, v kabině usnul. Je podezřelý z ohrožení pod vlivem návykové látky. Na policejním webu to ve čtvrtek uvedla mluvčí Alice Musilová.

Slavkovští policisté vyjížděli do Křenovic ve středu po poledni. Strojvedoucí přijel s vlakem z Brna do Křenovic s neodůvodněným dvacetiminutovým zpožděním. „Naštěstí ještě předtím, než vyrazil zpět do Brna, ho našli v kabině lokomotivy jeho kolegové a zavolali policisty. Muže totiž nalezli spícího v kabině lokomotivy a zdál se jim opilý,“ uvedla mluvčí.

Přivolaná policejní hlídka poté naměřila strojvedoucímu přes 2,6 promile alkoholu. Muž však podle mluvčí s hodnotami několika dechových zkoušek nesouhlasil, pití alkoholu popíral a odmítl i lékařské vyšetření s odběrem krve.

Čtěte také: Ředitel pražského IKEM rezignoval


Vážení diskutující,
Echo24.cz chce umožnit svobodnou diskuzi, ale vyhrazuje si právo neukládat či mazat příspěvky urážlivé, vulgární, xenofobní, odkazy na jiné internetové stránky či takové příspěvky, které odporují obecné lidské slušnosti. Před vložením vašeho příspěvku prosím zkontrolujte, zda jste opravdu přihlášeni. V opačném případě se váš příspěvek ukáže jen na vašem monitoru, ale do diskuze se nezanese.