Kam odchází duše? Koho loví Babiš? Uspěje Topolánek? 10 NEJ článků

Kam odchází duše? Koho loví Babiš? Uspěje Topolánek? 10 NEJ článkůNOVÉ
Domov

nejčtenější články roku 2017

Echo24

Kam odchází duše po smrti člověka? Jakým způsobem chce Andrej Babiš ulovit hlasy seniorů? A jak vidí Topolánkovu prezidentskou kandidaturu analytička Lenka Zlámalová? Server Echo24.cz přináší seznam deseti nejčtenějších článků za rok 2017.

Teorie, kolem níž se už několik let točí bouřlivé diskuze. Co se stane s vědomím člověka poté, co zemře? Podle dvojice respektovaných vědců je lidská duše nesmrtelná a po naší smrti odchází do vesmíru.

Čtěte 1. nejčtenější článek roku 2017: Duše neumírá, ale odchází do vesmíru, tvrdí vědci

Je Miloš Zeman fyzicky nemocný člověk? Podle Jiřího Peňáse tomu vše nasvědčuje. Ve svém komentáři rozjímá nad zdravotním stavem současného českého prezidenta.

Čtěte 2. nejčtenější článek roku 2017: Morituri te salutant prezidenta Zemana

Piráti slíbili ve své předvolební kampani žertovnou formou, že se zasadí o to, aby se u nás zase zavíralo, přičemž měli na mušce hlavně bývalé premiéry a ministry. Jejich politickému „slibu“ se věnuje komentátor Bohumil Doležal.

Čtěte 3. nejčtenější článek roku 2017: Piráti plní slovo. Bude se zavírat?

Superlativy na předválečnou československou demokracii znějí současným Čechům jako hlas z jiného světa. Co se podle komentátora Petra Holuba stalo s odkazem státu, kterému se kdysi dostávalo tolik chvály?

Čtěte 4. nejčtenější článek roku 2017: Pád demokracie. Jak skončil nejlepší stát na světě

Neklesající popularita hnutí, které založil miliardář Andrej Babiš, prohlubuje vrásky jeho konkurentům a také řadě expertů. Vydrží ale takové uskupení věčně? To rozebírá Petr Holub ve svém komentáři.

Čtěte 5. nejčtenější článek roku 2017: Proč ztroskotá hnutí ANO

Senioři patří k těm nejsilnějším a nejpočetnějším aktivním voličům. Podle Lenky Zlámalové si na ně Andrej Babiš brousí zuby, a to skrze slibované penzijní reformy. 

Čtěte 6. nejčtenější článek roku 2017: Babiš vyrazil na lov důchodců

„Omlouvám se za zlikvidované firmy, ale peníze šly do státního rozpočtu, mají z toho prospěch všichni lidé,“ pronesl prý bývalý ministr financí Ivan Pilný. Tomuto kontroverznímu výroku věnoval pozornost Daniel Kaiser ve svém komentáři. 

Čtěte 7. nejčtenější článek roku 2017:​​​​​​​​​​​​​​ Mentální komunista Pilný

Kritizovat Visegrád je dnes v těch dogmatičtějších částech západoevropského establishmentu politicky nejlevnější výmluva na potíže s globalizací. Daniel Kaiser komentuje manifest lídra německé SPD Martina Schulze.

Čtěte 8. nejčtenější článek roku 2017:​​​​​​​​​​​​​​ Východoevropané, negři pro naši dobu

Architektura je u čtenářů Echo24 velmi oblíbená. Jedním z letošních favoritů České ceny za architekturu byl cihlový dům v Prušánkách na jižní Moravě, který mladý architekt Jan Proksa navrhl pro svou maminku. Nenechte si ujít naši fotogalerii. 

Čtěte 9. nejčtenější článek roku 2017:​​​​​​​​​​​​​​ Syn postavil matce dům v cihlové zahradě. Podívejte se

Mirek Topolánek z politiky odcházel s poškozeným jménem. Letos oznámil svou kandidaturu na prezidenta, přiznal si své velké chyby a omyly a je o nich schopen otevřeně mluvit. Jak vidí jeho kandidaturu analytička Lenka Zlámalová?

Čtěte 10. nejčtenější článek roku 2017:​​​​​​​​​​​​​​ Topolánkova hradní smeč

 

Související články