1 Kolaps D1

Doprava před Prahou kolabuje. Řidiči v koloně kvůli opravám čekají i hodinu

, NOVÉ

Témata: , , , ,

Na dálnici D1 se od pondělního rána tvoří kolony aut dlouhé několik kilometrů. Můžou za to omezení kvůli opravě dálnice mezi 12. a 16. kilometrem ve směru na Prahu. Řidiči jedoucí do Prahy zde mnohdy čekají i hodinu. Omezení budou na D1 až do konce prázdnin.

Podle serveru dopravniinformace.cz byla od rána délka kolony kolem 4 kilometrů mezi 11. a 15. kilometrem dálnice D1. Hned za touto kolonou se tvořily další a sice mezi 15. a 21. kilometrem a dále až do 26. kilometru dálnice. Tyto kolony jsou odděleny několika výjezdy. 

Opravné práce na D1 mají být do konce srpna. Pokračovat by pak měly znovu začátkem jara 2019. Práce provádí firma Eurovia za 250 milionů korun.

V Týdeníku Echo a na EchoPrime se dozvíte více, získáte je zde.

Čtěte také: Kritická D1. Provoz u Prahy omezí do konce prázdnin stavební práce

Na D1 u Prahy havarovala cisterna a tři auta. Jeden člověk zemřel

,

Vážení diskutující,
Echo24.cz chce umožnit svobodnou diskuzi, ale vyhrazuje si právo neukládat či mazat příspěvky urážlivé, vulgární, xenofobní, odkazy na jiné internetové stránky či takové příspěvky, které odporují obecné lidské slušnosti. Před vložením vašeho příspěvku prosím zkontrolujte, zda jste opravdu přihlášeni. V opačném případě se váš příspěvek ukáže jen na vašem monitoru, ale do diskuze se nezanese.