1 Mrtvý řidič za volantem

Německou dálnicí jel kamion s mrtvým šoférem. Odvážný řidič skočil do jeho kabiny a zastavil ho

, NOVÉ

Témata: , ,

Řidič kamionu se v Německu na dálnici u města Leverkusen odvážil k riskantnímu manévru, když si všimnul, že po vozovce nekontrolovatelně jede jiné čtyřicetitunové vozidlo. Jeho šofér za jízdy zkolaboval a zemřel. Informovala o tom ve čtvrtek policie v Kolíně nad Rýnem.

Motoristé ve středu kolem 21:00 SELČ nahlásili policii, že na dálnici A1 mezi Leverkusenem a Remscheidem se nápadně pomalu pohybuje tahač s návěsem. Vozidlo vybočilo z pravého jízdního pruhu a naráželo do středových svodidel.

Řidiči ostatních kamionů se zařadili vedle sebe za tento tahač, a tak dálnici „ucpali“ pro další auta. Dva řidiči vystoupili ze svých aut a snažili se tahač jedoucí rychlostí asi 15 kilometrů za hodinu dohonit. Když přijeli policisté, přibrzďovali tahač svojí dodávkou a jistý 43letý řidič kamionu si stoupl na její nárazník a odtamtud rozbil postranní okno tahače. Pak otevřel dveře a po schůdkách vystoupal do kabiny a vozidlo zastavil.

Zdravotníci se bezvýsledně pokoušeli oživit šoféra tahače, odvážnému zachránci ošetřili řezné rány, které si způsobil, když rozbíjel okno a prostrkával jím ruku do kabiny, aby otevřel dveře tahače.

Čtěte také: Za Sobotku v buldozeru padla pokuta. Soud však sankci nakonec zrušil

,

Vážení diskutující,
Echo24.cz chce umožnit svobodnou diskuzi, ale vyhrazuje si právo neukládat či mazat příspěvky urážlivé, vulgární, xenofobní, odkazy na jiné internetové stránky či takové příspěvky, které odporují obecné lidské slušnosti. Před vložením vašeho příspěvku prosím zkontrolujte, zda jste opravdu přihlášeni. V opačném případě se váš příspěvek ukáže jen na vašem monitoru, ale do diskuze se nezanese.