1 Nech sežrat svého expartnera

Pomstěte se na Valentýna svému expartnerovi. Pojmenujte po něm švába, v živém přenosu ho sežerou

, NOVÉ

Témata: , ,

Zoo v El Pasu ve státu Texas vymyslela neobvyklou valentýnskou atrakci. Umožnila zájemcům pojmenovat šváby po svých bývalých partnerech. Nová jména pro hmyz nyní zoo chodí z celého světa. Zoo, jež přijímá žádosti zájemců do 11. února, obdržela už 1500 jmen, píše server BBC.

Zoologická zahrada zveřejnila akci na svém facebookovém profilu. Ve čtvrtek, tedy na Valentýna, se uskuteční masaskr švábu alias expartnerů. Ti se stanou potravou pro surikaty a také opice. Jména pojídaných švábu se mají objevit na velkém displeji. Vypořádat se tímto trochu morbidním způsobem se svými bejvalkami a bejvalými projevili lidé téměř z celého světa, třeba z Německa či Austrálie.

Organizátorka požírání bývalých partnerů, Sarah Borregová, označuje celu akci za netradiční, odlišnou i zábavnou. Zoo se pak ve čtvrtek ve 14:15 chystá celou událost přenášet živě na Facebooku. Trvalý obrazový přenos z pavilonu surikat nabízí zoo také prostřednictvím svého webu.

Poplatek za účast na akci přímo v zoo činí dva dolary, návštěvníci dostanou jako upomínku i certifikát. Ohromný zájem o akci může podle Sarah Borregové plynout z toho, že jsou lidé už „Valentýnem unavení“ právě kvůli jeho komerčnosti.

Čtěte také: Vzkaz Salvinimu a spol. Na festivalu v San Remu zvítězil rapper s písní o přistěhovalcích

,

Vážení čtenáři,
internetový deník Echo24 se rozhodl změnit podobu čtenářských diskuzí pod texty, které na našich stránkách publikujeme. Diskuzí se nově mohou účastnit pouze ti čtenáři, kteří jsou přihlášení a kteří mají zaplacený nějaký typ předplatného. To si můžete pořídit již od 149 korun měsíčně zde.

K tomuto kroku jsme se rozhodli kvůli neúměrně velkému počtu diskutujících, kteří nerespektovali pravidla slušné diskuze, napadali ostatní diskutéry a podobně. Navíc používali i různé anonymizéry, které jim umožňovaly se do diskuze vrátit i poté, co jim redakce jejich účet zablokovala.

Kvůli malému počtu členů redakce nebylo v našich silách neustále procházet všechny diskuze a mazat urážlivé či jinak nevhodné příspěvky. Slušní diskutující jsou nadále na našich stránkách vítáni.