1 Příliš těžký večírek

VIDEO: Zábava a pak křik a děs. Pod desítkami lidí na večírku se propadla podlaha

, Nové

Témata: , ,

Třicet lidí bylo zraněno na večírku v americkém univerzitním městě Clemson, kde se náhle propadla podlaha. Večírek se konal v místní klubovně, video z místa neštěstí se objevilo na sociálních sítích.

Podle místní policie bylo neštěstí ohlášeno v neděli v půl jedné ráno. Pod troskami nezůstal nikdo uvězněný. Na místě pak bylo třicet osob, které potřebovali lékařskou pomoc, ošetřili je ve třech různých nemocnicích. Není zatím jasné, jestli je některý ze zraněných v ohrožení života.

Na záběrech je vidět velkou skupinu lidí, kteří skandují a skáčou na „parketu“. Podlaha se s nimi propadne zničehonic.

Nehoda se stala ve státě Jižní Karolína. Místem večírku byla klubovna v bytovém komplexu. Podle informací médií bylo hodně návštěvníků večírku z místní univerzity. 

Jedna z přítomných na večírku, Raven Guerra, popsala celou situaci pořadu televize ABC Good Morning America. „Byla jsem na odchodu a s jednou nohou už ve dveřích cítím, že je něco špatně. V tu chvíli se podlaha propadla a kluk za mnou najednou zmizel,“ uvedla Guerra. „Otočit se a vidět celou skupinu lidí o patro níž bylo zvláštní. Ozýval se pláč, bylo toho na mě moc,“ dodala dívka.

Čtěte více: Kanaďané vzali zásoby marihuany útokem, e-shopy kolabovaly, obchody vyprodány

,

Vážení diskutující,
Echo24.cz chce umožnit svobodnou diskuzi, ale vyhrazuje si právo neukládat či mazat příspěvky urážlivé, vulgární, xenofobní, odkazy na jiné internetové stránky či takové příspěvky, které odporují obecné lidské slušnosti. Před vložením vašeho příspěvku prosím zkontrolujte, zda jste opravdu přihlášeni. V opačném případě se váš příspěvek ukáže jen na vašem monitoru, ale do diskuze se nezanese.