Kočky v ozbrojených silách Putina. Blondýnka vyhrála titul miss gardistka

Kočky v ozbrojených silách Putina. Blondýnka vyhrála titul miss gardistkaNOVÉ
Anna Chramcovová Foto:

Foto: East2West/Australscope

Svět

Kráska v ruské armádě

Echo24

Ruskou vojenskou soutěž krásy vyhrála z tisícovky zúčastněných vystudovaná právnička Anna Chramcovová. Jednatřicetiletá blondýnka slouží v národní gardě, jejíž vznik před dvěma lety posvětil ruský prezident Vladimír Putin. V soutěži hodnotilo spanilost a další kvality gardistek téměř 50 tisíc Rusů, napsal ruský server MKRU. Vítězka klání dbá samozřejmě i ve službě v uniformě pečlivě na svůj vzhled. Manikůra jí vždy ladí se zbraní a make-up nemá chybu.

„Často slýchám vtipy o blondýnkách ve službě, ale ignoruji je – pouze dál sloužím, jen navíc se stylem,“ prohlašuje s úsměvem vojačka Anna. Do soutěže se přihlásila poté, co ji k tomu přemluvili její kolegové a přátelé. Rodačka z Jekatěrinburgu pochází z vojenské rodiny – uniformu už desítky let nosí její otec i matka. Pokud by si však na krasavici z národní gardy dělal nějaký muž chutě, má prý smůlu. Anna Chramcovová je vdaná a má jedno dítě. Je hrdá, že může dál pokračovat v rodinné tradici.

Kráska to nemá v gardě vůbec jednoduché. Otevřeně hovoří o tom, že jako mnoho žen i ona čelí sexismu.

„Nejdůležitější je se uklidnit, vytáhnout zbraň, zamířit cíl a vydechnout,“ komentuje vojenská kráska střelbu se služební zbraní.

Čtěte také: Thajský král poprvé na veřejnosti. Na nosítkách v průvodu ulicemi ho sledovaly davy ve žlutém

V Týdeníku Echo a na EchoPrime se dozvíte více, získáte je zde.

Související články