5 Kráska v ruské armádě

Kočky v ozbrojených silách Putina. Blondýnka vyhrála titul miss gardistka

, NOVÉ

Témata: , , ,

Ruskou vojenskou soutěž krásy vyhrála z tisícovky zúčastněných vystudovaná právnička Anna Chramcovová. Jednatřicetiletá blondýnka slouží v národní gardě, jejíž vznik před dvěma lety posvětil ruský prezident Vladimír Putin. V soutěži hodnotilo spanilost a další kvality gardistek téměř 50 tisíc Rusů, napsal ruský server MKRU. Vítězka klání dbá samozřejmě i ve službě v uniformě pečlivě na svůj vzhled. Manikůra jí vždy ladí se zbraní a make-up nemá chybu.

„Často slýchám vtipy o blondýnkách ve službě, ale ignoruji je – pouze dál sloužím, jen navíc se stylem,“ prohlašuje s úsměvem vojačka Anna. Do soutěže se přihlásila poté, co ji k tomu přemluvili její kolegové a přátelé. Rodačka z Jekatěrinburgu pochází z vojenské rodiny – uniformu už desítky let nosí její otec i matka. Pokud by si však na krasavici z národní gardy dělal nějaký muž chutě, má prý smůlu. Anna Chramcovová je vdaná a má jedno dítě. Je hrdá, že může dál pokračovat v rodinné tradici.

Kráska to nemá v gardě vůbec jednoduché. Otevřeně hovoří o tom, že jako mnoho žen i ona čelí sexismu.

„Nejdůležitější je se uklidnit, vytáhnout zbraň, zamířit cíl a vydechnout,“ komentuje vojenská kráska střelbu se služební zbraní.

Čtěte také: Thajský král poprvé na veřejnosti. Na nosítkách v průvodu ulicemi ho sledovaly davy ve žlutém

V Týdeníku Echo a na EchoPrime se dozvíte více, získáte je zde.

,

Vážení diskutující,
Echo24.cz chce umožnit svobodnou diskuzi, ale vyhrazuje si právo neukládat či mazat příspěvky urážlivé, vulgární, xenofobní, odkazy na jiné internetové stránky či takové příspěvky, které odporují obecné lidské slušnosti. Před vložením vašeho příspěvku prosím zkontrolujte, zda jste opravdu přihlášeni. V opačném případě se váš příspěvek ukáže jen na vašem monitoru, ale do diskuze se nezanese.