1 Další přesná předpověď Simpsonových

Simpsonovi opět předpověděli budoucnost. Po Trumpovi i americkou medaili

, NOVÉ

Témata: , , ,

V sobotním finále olympijského mužského turnaje curlingu porazila reprezentace USA favorizované Švédy. Američané se tak poprvé v historii stali zlatými medailisty v této disciplíně. Některým sportovním fanouškům však situace byla povědomá – přesně to samé se totiž před několika lety stalo v seriálu Simpsonovi.

V osm let staré epizodě nazvané Curlingová romance se Marge a Homer Simpsonovi rozhodli začít věnovat curlingu. Společně se starostou Skinnerem a jeho matkou utvořili smíšený curlingový tým, který následně získal nominaci na v té době reálně probíhající Olympijské hry ve Vancouveru. Po řadě problémů americký tým získal zlatou medaili – před druhými Švédy. Přesně taková situace skutečně nastala na letošních olympijských hrách.

Podle serveru DailyMail, který informaci přinesl, nejde ani zdaleka o první přesnou předpověď, kterou tvůrci prostřednictvím seriálu představili. Velký zájem vzbudila epizoda z roku 2000, ve které se Donald Trump stává americkým prezidentem. Dalšími událostmi, které se v seriálu odehrály o několik dříve, než ve skutečnosti, jsou například propuknutí epidemie eboly, řecká finanční krize nebo převzetí studia Fox společností Disney.

Čtěte také: Po Trumpovi další splněné „proroctví“. Simpsonovi předpověděli i převzetí studia Fox

V Týdeníku Echo a na EchoPrime se dozvíte více, získáte je zde.

,

Vážení diskutující,
Echo24.cz chce umožnit svobodnou diskuzi, ale vyhrazuje si právo neukládat či mazat příspěvky urážlivé, vulgární, xenofobní, odkazy na jiné internetové stránky či takové příspěvky, které odporují obecné lidské slušnosti. Před vložením vašeho příspěvku prosím zkontrolujte, zda jste opravdu přihlášeni. V opačném případě se váš příspěvek ukáže jen na vašem monitoru, ale do diskuze se nezanese.