VIDEO: Masíčko z čínského disidenta degustátorovi chutnalo. Komik Cohen opět zabodoval

Kdo je Amerika?

VIDEO: Masíčko z čínského disidenta degustátorovi chutnalo. Komik Cohen opět zabodovalNOVÉ
Sacha Cohen s kritikem Billem Jilla Foto:

Foto: printscreen – Yahoo News

Svět

voš Echo24

Britský komik a herec Sacha Baron Cohen ve svém novém pořadu Who Is America? (Kdo je Amerika?) zesměšňuje převážně americké konzervativní politiky. Nezůstalo však jen u nich. V posledním díle si vystřelil ze známého degustátora Bill Jilla, kterému naservíroval údajné lidské maso z čínského disidenta či skopové zabalené v kondomu.

Cohen v nejnovějším pořadu Who Is America vystupoval jako bývalý vězeň Rick Sherman, který již jako šéfkuchař servíroval kritikovi „vězením inspirované pokrmy“. Vrcholem bylo, když britský komik degustátorovi naservíroval „filet z vegetariánsky krmeného čínského disidenta s květákovým pyré“.

Poté co Cohen ujistil Jillu, že bylo maso pořízeno etickým způsobem, tento ho po chvilce váhání snědl a dokonce si pochvaloval jeho máslovou chuť. Vrcholem všeho bylo, když se degustátor obrátil na kameru a poděkoval rodičům domnělého disidenta poté co mu Cohen tvrdil, že by pro ně jistě bylo ctí, kdyby věděli, že si někdo na Západě pochutnává na jejich synovi. Podobně jako lze darovat své orgány, mohou lidé v Číně prodat své maso, tvrdil Cohen.

.

Nešlo však o jedinou „delikatesu“, kterou Cohen kritika pohostil. K jednomu z pokrmů inspiroval smyšleného Ricka Shermena „skutečný příběh“, kdy ve vězení nutně potřeboval telecí, které mu jiný vězeň propašoval zabalené v kondomu schovaném v jeho análu. „V zadnici vyzrálé telecí v jahodové profylaktice“. I tento pokrm si degustátor pochvaloval.

Sacha Baron Cohen je britský komik a herec, proslulý hlavně jako představitel kazašského novináře Borata či homosexuálního módního reportéra Brüna. V novém komediálním seriálu Who Is America? (Kdo je Amerika?) se pustil do politiků, které láká do falešných rozhovorů. Kvůli účinkování v pořadu již podal demisi poslanec zákonodárného sboru státu Georgie či Jason Spencer, kterého Cohen přiměl vykřikovat hanlivé označení černochů.

Čtěte také: Republikánský poslanec rezignoval, napálil ho známý komik Cohen

V Týdeníku Echo a na EchoPrime se dozvíte více, získáte je zde.