6 Názorná ministerská příručka

Německá vláda odvážně radí migrantům, jak provozovat sex

, NOVÉ

Témata: , ,

Německá vláda nechala zřídit internetovou stránku věnovanou „poradenství v oblasti sexu pro migranty“. Nové stránky „Zanzu – Mé tělo ve slovech a v obrazech“ obsahuje kromě poučení o vztazích, těhotenství, infekcích a zákonech také velice názorné ilustrace sexuálních aktů včetně souložících párů různých barev pleti v různých polohách či názorný návod na masturbaci.

Ve videu, které má představit novou naučnou webovou stránku, se říká, že cílem stránky je poskytnout „poradenství v oblasti sexu a sexualitě pro migranty, kteří v Německu nežijí dlouho.“

Stránku zřídilo Federální centrum pro výuku zdraví spadající pod německé ministerstvo zdravotnictví ve spolupráci s Odborným centrem pro sexuální zdraví zvaným Sensoa financovaným belgickou vládou, jak informují německá média.

Muslimští přistěhovalci se na školách nesetkali se sexuální výchovou, což by jim tento server měl vynahradit. „Zde získají diskrétní a přímý přístup k poznatkům v této oblasti,“ uvedla Elke Fernerová z německého ministerstva pro rodinu pro německá média.

Ilustrace věnující se sexuální tematice však podle mnohých kritiků na sociálních sítích spíš podpoří sexuální násilí. Pozastavují se také nad tím, jak moc jsou některé obrázky explicitní.

Webová stránka je vypracována v arabštině, v perštině, v turečtině a v devíti evropských jazycích. Imigrantům například vysvětluje, proč je v Evropě nepřijatelné sexuální násilí, jak používat kondom, co způsobuje AIDS nebo že muži a ženy jsou si rovni. Všechny informace by měly usnadnit integraci imigrantů do západní společnosti.

Čtěte také: Běženci znásilnili dívku, akvapark zakáže vstup všem mužům

Čtěte také: Uprchlíci k nám zapadnou, věří dvě třetiny Němců

,

Vážení diskutující,
Echo24.cz chce umožnit svobodnou diskuzi, ale vyhrazuje si právo neukládat či mazat příspěvky urážlivé, vulgární, xenofobní, odkazy na jiné internetové stránky či takové příspěvky, které odporují obecné lidské slušnosti. Před vložením vašeho příspěvku prosím zkontrolujte, zda jste opravdu přihlášeni. V opačném případě se váš příspěvek ukáže jen na vašem monitoru, ale do diskuze se nezanese.