1 Půlmiliardová škoda

Protikorupční policie odhalila padělané zlaté cihly

, NOVÉ

Témata: ,

Protikorupční policie odhalila při vyšetřování kauzy krácení DPH s téměř půlmiliardovou škodou padělané zlaté cihly. Cihličky bude prezentovat na středeční tiskové konferenci. Mluvčí útvaru Jaroslav Ibehej uvedl, že účelem medializace této větve případu je, aby se policii přihlásili případní další poškození, kteří si padělky pořídili. 

Podle dostupných informací jsou falzifikáty natolik kvalitní, že je laik nemá šanci rozeznat od pravých zlatých cihel. Mají certifikát výrobce a i váha odpovídá skutečnému zlatu, ačkoliv cihličky jsou pouze pozlacené. Policie zajistila i pec, v níž byly padělatelé cihly vyráběny. 

Do středeční tiskové konference nechce policie k případu sdělovat žádné podrobnosti.

Čtěte také: Protikorupční policie zasahovala na úřadu Haškova kraje

,

Vážení diskutující,
Echo24.cz chce umožnit svobodnou diskuzi, ale vyhrazuje si právo neukládat či mazat příspěvky urážlivé, vulgární, xenofobní, odkazy na jiné internetové stránky či takové příspěvky, které odporují obecné lidské slušnosti. Před vložením vašeho příspěvku prosím zkontrolujte, zda jste opravdu přihlášeni. V opačném případě se váš příspěvek ukáže jen na vašem monitoru, ale do diskuze se nezanese.