2 Teror v Paříži

Kdo zahynul při pátečních útocích? CNN přináší profily obětí

, NOVÉ

Témata: , ,

„Koncert. Zápas. Večeře. Pro 129 lidí v Paříži skončil typický páteční večer 13. listopadu tragédií,“ píše televize CNN. Ta přináší na svých stránkách profily pátečních obětí. Na interaktivní stránce si mohou lidé přečíst krátké příběhy nebo alespoň prohlédnout fotografie lidí, kteří zahynuli při teroristických útocích v Paříži.

Některé z profilů uvádí věk, povolání i rodinný stav oběti včetně její fotografie, u jiných jmen je známa zatím pouze národnost zesnulého.

„Marion Lieffrig-Petardová zemřela v Bataclanu se svou sestrou Annou. Byla studentkou na pařížské Sorbonně, kde studovala hudbu, a nedávno se vrátila ze své roční stáže v Barceloně,“ stojí v profilu s fotografií mladé blondýnky.

U jména Mathie Hoche se čtenáři dozví, že se jednalo o 37letého pracovníka televize France 24, otce a milovníka rockové hudby.

Čtěte také: Uniklo video ze zásahu. Zadržení prý plánovali útok na La Défense

Seznam obětí není úplný, televize ho bude s největší pravděpodobností aktualizovat. Francouzští vyšetřovatelé ve středu oznámili, že se jim podařilo identifikovat všech 129 obětí a rovněž všechny zraněné.

Čtěte také: ON-LINE: Zadržení teroristé plánovali útok na čtvrť La Défense

JeSuisChien. Lidé vzdávají hold padlé policejní feně

,

Vážení diskutující,
Echo24.cz chce umožnit svobodnou diskuzi, ale vyhrazuje si právo neukládat či mazat příspěvky urážlivé, vulgární, xenofobní, odkazy na jiné internetové stránky či takové příspěvky, které odporují obecné lidské slušnosti. Před vložením vašeho příspěvku prosím zkontrolujte, zda jste opravdu přihlášeni. V opačném případě se váš příspěvek ukáže jen na vašem monitoru, ale do diskuze se nezanese.