1 Riskantní pokus o útěk

VIDEO: Zfetovaný muž ukradl motorku a ujížděl policistům. Zastavil ho zátaras

, NOVÉ

Témata: ,

Policejní hlídka na Ústecku v pátek ráno zaregistrovala motorkáře bez helmy, který jel vysokou rychlostí směrem na obec Petrovice. Ten se pokoušel uniknout, riskantní jízdu přerušili až posily. Muž narazil do jednoho z policejních aut, vyvázl však jen s drobným zraněním. Policisté poté zjistili, že motorka byla kradená a muž řídil pod vlivem drog. Informuje o tom Policie ČR.

Policejní hlídka muže spatřila před šestou hodinou ráno, čas na kameře tedy neodpovídá skutečnosti. Řidič nereagoval na výzvu k zastavení. Místo toho se snažil policejní hlídku setřást a několikrát riskantně předjížděl ostatní auta, při úniku jel rychlostí až 160 km/h.

Po zhruba 15 kilometrech se policistům podařilo motorkáře zastavit, díky dalším policejním posilám. Ty vytvořily zátaras z aut, který mu zabránil projet dál. Muž ve vysoké rychlosti nestihl dobrzdit a těsně před nárazem spadl na zem, motorka narazila do jednoho z policejních vozů.

V Týdeníku Echo a na EchoPrime se dozvíte více, získáte je zde.

Policisté sedmadvacetiletého muže, který vyvázl jen s drobnými oděrkami, zadrželi. Zjistili poté, že motorku ukradl a je pod vlivem drog. Následně ho převezli na služebnu. Tento týden je to již podruhé, co se řidič pod vlivem snažil ujet policistům.

Čtěte také:

VIDEO: Zfetovaný řidič ujížděl v Praze policistům. Způsobil čtyři nehody

VIDEO: Metro táhlo ženu po nástupišti až do tunelu, řidič v klidu svačil

,

Vážení diskutující,
Echo24.cz chce umožnit svobodnou diskuzi, ale vyhrazuje si právo neukládat či mazat příspěvky urážlivé, vulgární, xenofobní, odkazy na jiné internetové stránky či takové příspěvky, které odporují obecné lidské slušnosti. Před vložením vašeho příspěvku prosím zkontrolujte, zda jste opravdu přihlášeni. V opačném případě se váš příspěvek ukáže jen na vašem monitoru, ale do diskuze se nezanese.