1 Zpěvák překvapil

Národovec Landa? Zveřejnil fotku, jak se modlí s muslimy

NOVÉ

Témata: ,

Hudebník Daniel Landa, jehož některé názory bývají někdy označovány až za extrémně vlastenecké či nacionalistické, překvapil. Na svém Facebooku totiž zveřejnil fotografii, na níž se s několika muslimy modlí. Landa muslimy současně nazval svými přáteli.

„Tito lidé mi stojí za to riskovat. Pomáhají nám jak jen mohou i s obranou a bezpečím našeho vlastního domova a já rád činím totéž. Spojují mne s nimi stejné lidské hodnoty a dlouholeté přátelství. Jsem rád a je mi ctí, že mohu kráčet ruku v ruce s těmito patrioty v boji proti skřetům celého světa. Myslete si o tom co chcete. Svou vlast a krajinu miluji, o tom žádná. Muslimskej agent rozhodně nejsem, ani ruskej natož americkej Emotikona grin Jsem náš člověk. Landa/Žito,“ napsal Landa.

Tito lidé kolem mne jsou muslimové. Tito lidé jsou mí úžasní přátelé. Tito lidé mi stojí za to riskovat. Pomáhají nám...

Posted by Daniel Landa on 16. listopad 2015

Zpěvák, který si získal už počátkem 90. let značnou popularitu mezi příznivci hnutí skinheads kvůli rasistickým textům v kapele Orlík, se nyní k této fázi hudební kariéry příliš nevrací. Nazpíval také coververze písní Karla Kryla. Landa se také rád stylizuje do role kouzelníka Žita, těžko lze zjistit, které ze svých myšlenek míní vážně a které bere jen jakou součást propagace svých projektů.

Landa také opakovaně vyjel koncertovat pro české vojáky do Afghánistánu.

Čtěte také: ON-LINE: Razie ve Francii a Belgii. Policie našla i raketomet


Vážení diskutující,
Echo24.cz chce umožnit svobodnou diskuzi, ale vyhrazuje si právo neukládat či mazat příspěvky urážlivé, vulgární, xenofobní, odkazy na jiné internetové stránky či takové příspěvky, které odporují obecné lidské slušnosti. Před vložením vašeho příspěvku prosím zkontrolujte, zda jste opravdu přihlášeni. V opačném případě se váš příspěvek ukáže jen na vašem monitoru, ale do diskuze se nezanese.