Kryštof a Krajčo nadšeně děkují sponzorovi: Babišovi

Děkujeme panu ministrovi

Kryštof a Krajčo nadšeně děkují sponzorovi: BabišoviNOVÉ
Andrej Babiš se saxofonistou Kryštofa Nikosem Foto: Facebook skupiny Kryštof
2
Domov
Echo24
Sdílet:

Do komunálních a senátních voleb zbývají dva měsíce. Kampaň se už pomalu rozjíždí. Ministr financí a šéf ANO se o víkendu zastavil na Konopišti, kde probíhal hudební festival skupiny Kryštof. Jeho sponzorem je Agrofert, který Andreji Babišovi patří. A frontman skupiny Richard Krajčo nezapomněl sponzorovi poděkovat. "Děkujeme panu ministrovi," řekl na festivalu.

Dnes skupina pokračovala na svém facebooku. "Jsem rád, že přijel a byl nadšený a to tak, že chce přijet zase. Nikos ho musel přemlouvat, aby neplatil za jeho pitu a "caciky", Ondrovi málem zaplatil za Ostravar 2x :-))) I díky němu Kempy existují, takže velký dík, pane Babiš.... A teď si mě rýpalové "sežerte" :-))))) Richard Krajčo," zveřejnila na svém facebookovém profilu, který se líbí 212 676 lidem, skupina.

Post doprovázejí fotografie Andreje Babiše, který se zastavil o víkendu na Konopišti, kde se konal festival Kryštof Kemp. Na ten přispívá penězi Agrofert Andreje Babiše, který stejně tak v minulosti sponzoroval skupině Kryštof turné. Frontman kapely Richard Krajčo pro změnu sedí v redakční radě Babišova deníku Mladá fronta Dnes.

Pod příspěvkem, který se líbí 1835 lidem, se rozproudila diskuse. "Prosím bez té politické agitace, Richarde," napsala Štěpánka Martanová. Na to Richard Krajčo odpověděl: "A kde ji čtete prosím?"

Martanová vysvětlovala: "Richarde - jde čistě o to, že je pár týdnů před volbami. A vy přes fcb oslovujete tisíce lidí. To, že vás sponzoruje Agrofert víme všichni, i to, komu společnost patří, víme, že jste v mediální radě Mafry, a tudíž máte k panu Babišovi, podnikateli i MINISTROVI a šéfovi ANO blízko. Mně nevadí, že dáte na fbc poděkování sponzorovi, ale spíš to, jak to prezentujete, úžasný a skvělý pan Babiš - mimo jiné ten, který šéfuje hnutí, které nasadí do voleb tisíce kandidátů. Toť vše."

Tomáš Coufal se přidal k vysvětlování: "Mezi řádky, prosím. Už to, že ho takhle fotíte a nadšeně o něm píšete na FB, je (ať chcete, nebo ne) politickou propagací pana Babiše. To, že je politik, od člověka na jeho pozici nejde "odpárat". (Nechce se mi věřit, že jste tak naivní, abyste to sami nevnímali.) Nemyslím to zle, neberte to prosím jako útok. Ale tenhle "akord" mi taky neladil."

"Takže embargo??? Nemluvit nepsat??? To me zas nebavi... Jako sponzor mel právo tam byt a já mu jsem za Agrofert a jeho partnerství vděčný. Stačí takto? Richard Krajčo," odpověděl zpěvák.

Čtěte také: Česká prodejná republika. Prožíváme největší krizi hodnot od listopadu 1989

Sdílet:

Hlavní zprávy

Weby provozuje SPM Media a.s.,
Křížová 2598/4D,
150 00 Praha 5,
IČ 14121816

Echo24.cz

×

Podobné články