1 zablokovaná dálnice

Převrácený kamion zablokoval dálnici D1 na 210. kilometru

Témata:

Dálnice D1 na 210. kilometru u Holubic na Vyškovsku stojí kvůli nehodě kamionu, z vozu vytekla nafta.  Kolem 15:30 policisté obnovili provoz jedním pruhem ve směru na Prahu, opačný směr stále stojí. Při nehodě byl zraněn řidič, tvoří se kolony, a to i na objízdné trase přes Rousínov.

Ve směru na Ostravu se sjíždí na 207. kilometru, zpět se najíždí na 216. kilometru, v opačném směru na Prahu se z dálnice sjíždí na 216. kilometru, řidiči se zpátky vracejí na 210. kilometru.

Kamion narazil do svodidel ve směru na Ostravu a převrátil se na bok, blokuje jízdní pruhy. „Protisměrný pruh je zastavený kvůli vyteklé naftě,“ řekl krátce po nehodě  policejní mluvčí Pavel Šváb.

Na místo letěl vrtulník, podle mluvčího ale řidič sám vylezl z kabiny. „Jde o muže středního věku, rozsah jeho zranění zatím není známý,“ řekla mluvčí záchranné služby Hedvika Kropáčková.

Z kamionu vyteklo přibližně 400 litrů nafty, zasypáváme to sorbentem,“ uvedl mluvčí hasičů Jaroslav Mikoška. Kdy bude dálnice zprovozněna, zatím není jasné.

V Týdeníku Echo a na EchoPrime se dozvíte více, získáte je zde.


Vážení diskutující,
Echo24.cz chce umožnit svobodnou diskuzi, ale vyhrazuje si právo neukládat či mazat příspěvky urážlivé, vulgární, xenofobní, odkazy na jiné internetové stránky či takové příspěvky, které odporují obecné lidské slušnosti. Před vložením vašeho příspěvku prosím zkontrolujte, zda jste opravdu přihlášeni. V opačném případě se váš příspěvek ukáže jen na vašem monitoru, ale do diskuze se nezanese.