2 personální změna

IMMOFINANZ: Tomáš Stařík byl jmenován na pozici Country Manager Operations pro ČR

NOVÉ

Témata: ,

Tomáš Stařík (36) přichází do IMMOFINANZ na pozici Country Manager Operations, aby spravoval aktiva IMMOFINANZ v portfoliu kancelářských a maloobchodních nemovitostí v České republice.

Spolu s panem Janem Jungwirthem, který zastává funkci Country Manager Finance & Support je přímo zodpovědný představenstvu společnosti IMMOFINANZ ve Vídni.

„Je nám potěšením přivítat v IMMOFINANZ Tomáše Staříka, zkušeného odborníka v oblasti nemovitostí a maloobchodu. Spolu se svým týmem je zodpovědný za správu našeho maloobchodního a kancelářského portfolia v České republice,“ uvedl Dietmar Reindl, Chief Operations Officer (COO) společnosti IMMOFINANZ.

Tomáš Stařík vystudoval ČVUT v Praze a od té doby získal 10 let zkušeností v sektoru nemovitostí, z toho více než tři roky působil v CBRE. Před nástupem do společnosti IMMOFINANZ se specializoval na leasing a akvizice u nadnárodního developera HB Reavis Real Estate.

V Týdeníku Echo a na EchoPrime se dozvíte více, získáte je zde.


Vážení diskutující,
Echo24.cz chce umožnit svobodnou diskuzi, ale vyhrazuje si právo neukládat či mazat příspěvky urážlivé, vulgární, xenofobní, odkazy na jiné internetové stránky či takové příspěvky, které odporují obecné lidské slušnosti. Před vložením vašeho příspěvku prosím zkontrolujte, zda jste opravdu přihlášeni. V opačném případě se váš příspěvek ukáže jen na vašem monitoru, ale do diskuze se nezanese.