1 Podezřelá z útoku byla zadržena

Ženy venčící psy se nepohodly v parku. Jedna skončila pobodaná

NOVÉ

Témata: ,

Spor dvou žen venčících psy skončil v Mostě pobodáním jedné z nich. Útočnici policie obvinila z pokusu o těžkou újmu na zdraví, řekla ČTK policejní mluvčí Ludmila Světláková.

Obě ženy podle policie venčily své psy ve středu ráno v parku. Ani jedno ze zvířat zřejmě nebylo na vodítku. „Mladší žena upozornila druhou, aby si svého psa zajistila, starší jí měla odpovědět to samé. Následně starší paní s pejskem pokračovala dále do parku a mladší šla za ní. Poté k ní měla přistoupit zezadu a blíže nezjištěným předmětem jí způsobila dvě bodnořezné rány,“ uvedla Světláková.

Zraněné ženě pomohly ženy, které nedaleko upravovaly zeleň, a zavolaly záchranáře a policii. „Sanita zraněnou devětapadesátiletou ženu převezla do nemocnice. Policisté po příjezdu začali okamžitě prohledávat park a přilehlé okolí a podezřelou ženu záhy vypátrali a zadrželi,“ uvedla mluvčí.

V Týdeníku Echo a na EchoPrime se dozvíte více, získáte je zde.

Kriminalisté čtyřiatřicetiletou ženu z Mostu obvinili z pokusu o těžké ublížení na zdraví. Proč na druhou ženu zaútočila, podle Světlákové kriminalistům neřekla. Podle právní kvalifikace jí hrozí tři roky až 12 let vězení. Stíhaná je na svobodě.

Čtěte také: Další útok nožem. V Lipsku pobodal muž z Libye 56letou ženu

Z nového čísla V čem jsou čeští Piráti extremisté. Pirátská strana soupeří o postavení vyzývatele ANO

Echo týdne: Demokrat z Muslimského bratrstva ● Komentář: Horste, neměl jsi s paní chodit na led ● Fokus: Sebevědomí mileniálové, jak dlouho ještě? ● Svět: Africké století

Prezident, média a neziskovky zneužili vraždu Slovenský expremiér Robert Fico nejen o západní levici
Slovo design dnes nikoho neohromí SPECIÁL: Architektura & Design

Vážení diskutující,
Echo24.cz chce umožnit svobodnou diskuzi, ale vyhrazuje si právo neukládat či mazat příspěvky urážlivé, vulgární, xenofobní, odkazy na jiné internetové stránky či takové příspěvky, které odporují obecné lidské slušnosti. Před vložením vašeho příspěvku prosím zkontrolujte, zda jste opravdu přihlášeni. V opačném případě se váš příspěvek ukáže jen na vašem monitoru, ale do diskuze se nezanese.