1 kandidatura za ostravsko?

Paroubek do Senátu? Část ČSSD si to přeje

, NOVÉ

Témata: ,

Bývalý premiér a předseda ČSSD Jiří Paroubek by mohl svou bývalou stranu reprezentovat v podzimních volbách do Senátu. O jeho schválení jako kandidáta v Ostravě požádal předsednictvo strany bývalý poslanec Adam Rykala. Informuje server idnes.

„Je předčasné se k tomu vyjadřovat. Bude ještě tolik rozhodovacích úrovní, bude to tak na 14 dní. Zatím jsem pochopil, že to chtějí členové a snad i okresní výbor v Ostravě,“ komentoval pro idnes svou případnou kandidaturu sám Paroubek.

Pod žádostí na Paroubkovu kandidaturu za ČSSD do Senátu pro volební obvod 71 Ostrava-město je podepsán místopředseda Okresního výkonného výboru ČSSD Ostrava Adam Rykala, ten argumentuje nominací od čtyř stranických buněk na Ostravsku.

Předsednictvo strany zatím však nechce případnou kandidaturu svého historicky nejúspěšnějšího předsedy komentovat. Bude se o ní rozhodovat pravděpodobně až v červnu, tedy poté, co ČSSD vyřeší svoje vládnutí s hnutím ANO.

Čtěte také: Přivedl ČSSD na úroveň hvězdné pěchoty, zkritizoval Paroubek Sobotku

V Týdeníku Echo a na EchoPrime se dozvíte více, získáte je zde.

Z nového čísla V čem jsou čeští Piráti extremisté. Pirátská strana soupeří o postavení vyzývatele ANO

Echo týdne: Demokrat z Muslimského bratrstva ● Komentář: Horste, neměl jsi s paní chodit na led ● Fokus: Sebevědomí mileniálové, jak dlouho ještě? ● Svět: Africké století

Prezident, média a neziskovky zneužili vraždu Slovenský expremiér Robert Fico nejen o západní levici
Slovo design dnes nikoho neohromí SPECIÁL: Architektura & Design
,

Vážení diskutující,
Echo24.cz chce umožnit svobodnou diskuzi, ale vyhrazuje si právo neukládat či mazat příspěvky urážlivé, vulgární, xenofobní, odkazy na jiné internetové stránky či takové příspěvky, které odporují obecné lidské slušnosti. Před vložením vašeho příspěvku prosím zkontrolujte, zda jste opravdu přihlášeni. V opačném případě se váš příspěvek ukáže jen na vašem monitoru, ale do diskuze se nezanese.