1 Přání k jubileu

Ivanka veřejně popřála matce Ivaně k sedmdesátinám. Trump nikoliv

, NOVÉ

Témata: , ,

První manželka současného amerického prezidenta Ivana Trumpová ve středu oslavila 70. narozeniny. Její dcera Ivanka jí k jubileu popřála na sociálních sítích Twitter a Instagram, kde zveřejnila fotografii z dětství v objetí matky. Britský bulvární deník Daily Express si všímá, že Donald Trump prostřednictvím twitteru své bývalé ženě negratuloval.

„Mami, ohromuješ všechny, kdo tě znají, a jsi pro ně zdrojem radosti,“ napsala Ivanka, která působí v Bílém domě jako poradkyně svého otce. „Mám tě hrozně ráda! Všechno nejlepší! (nebo jak ty říkáš: nikdy starší, jenom to trvá déle, než se ráno člověk nachystá!),“ doplnila v příspěvku s fotografií ze svého dětství.

Ivana Trumpová, za svobodna Zelníčková, se narodila 20. února 1949 ve Zlíně. S pozdějším americkým prezidentem se setkala v roce 1976, když pracovala jako modelka, svatba se konala o rok později. Sňatek ukončil rozvod v roce 1992 po Trumpově románku s bývalou Miss státu Georgia Marlou Maplesovou.

V rozhovoru s britskou televizí ITV Ivana před časem uvedla, že Trump se k ní v manželství nikdy nechoval špatně a že oba zůstali přáteli. Po rozvodu nicméně Trumpová vysoudila na exmanželovi 25 milionů dolarů či několik nemovitostí a její majetek se nyní počítá v miliardách dolarů. Trump se s ní také soudil kvůli jejímu románu For Love Alone (Sama na lásku), spor však skončil vzájemným urovnáním.

V poslední době se Ivana Trumpová nadále věnuje psaní a různým podnikatelským aktivitám. Její zatím poslední knihou je publikace s názvem Raising Trump (2017, Jak vychovat Trumpa), v níž odhaluje svůj život v komunistickém Československu, manželství a bouřlivý rozvod s Trumpem i výchovu společných dětí: Ivanky, Donalda juniora a Erica.

V Týdeníku Echo a na EchoPrime se dozvíte více, získáte je zde.

Čtěte také: Transsexuální sportovkyně jsou podvod, napsala Navrátilová. Vyhodili ji za to z LGBT spolku

Bílý dům potvrdil Babišovu březnovou návštěvu u Trumpa

,

Vážení diskutující,
Echo24.cz chce umožnit svobodnou diskuzi, ale vyhrazuje si právo neukládat či mazat příspěvky urážlivé, vulgární, xenofobní, odkazy na jiné internetové stránky či takové příspěvky, které odporují obecné lidské slušnosti. Před vložením vašeho příspěvku prosím zkontrolujte, zda jste opravdu přihlášeni. V opačném případě se váš příspěvek ukáže jen na vašem monitoru, ale do diskuze se nezanese.