8 Echo TV

Spouštíme Echo TV. Začneme s Topolánkem a dalšími kandidáty

AKTUALIZOVÁNO

Témata:

Názorový internetový deník vstupuje do konkurence internetových tv pořadů a již tento čtvrtek spustí první pořad Echo TV. Nejdříve se představí Echo Lenky Zlámalové, dvacetiminutový rozhovor známé komentátorky. Na začátku roku se objeví pořad o filmu scénaristy, držitele Českého lva za scénář k filmu Pouta, Ondřeje Štindla. Se svými videorozhovory přijde šéfredaktor Echo24 Dalibor Balšínek, který si bude chtít vzpomenout na svou dávnou televizní minulost v TV Nova.

Již tento čtvrtek Echo TV odvysílá rozhovor s Mirkem Topolánkem a zahájí tak sérii rozhovorů s prezidentskými kandidáty. Týden na to bude ve studiu Michal Horáček a předpokládáme, že i tým Jiřího Drahoše vyšle podle svého příslibu i bývalého šéfa Akademie věd, který rovněž usiluje o místo na Hradě.

Echo TV vzniká za produkční spolupráce společnosti 2visible Ludvíka France, který je autorem znělek, a za supervize bývalého televizního reportéra Marka Vítka. V průběhu několika dní začne Echo TV vysílat i zpravodajská videa, později přidáme krátké videokomentáře a další pořady.

Rozhovory povede především Lenka Zlámalová.

Ale chystá se na ně i Dalibor Balšínek.

Echo TV má i dvě varianty upoutávek. Tmavou:

A světlou:

 
 

Vážení diskutující,
Echo24.cz chce umožnit svobodnou diskuzi, ale vyhrazuje si právo neukládat či mazat příspěvky urážlivé, vulgární, xenofobní, odkazy na jiné internetové stránky či takové příspěvky, které odporují obecné lidské slušnosti. Před vložením vašeho příspěvku prosím zkontrolujte, zda jste opravdu přihlášeni. V opačném případě se váš příspěvek ukáže jen na vašem monitoru, ale do diskuze se nezanese.