4 prestižní ocenění nejzajímavějších restaurací

Vyhlášení nejzajímavějších restaurací. Interaktivní expozice připomínala tržiště

, nové

Témata: ,

V Paříži byla vyhlášena prestižní ocenění nejzajímavějších restaurací World Restaurant Awards za účasti více než 600 hostů, včetně šéfkuchařů ověnčených Michelinskými hvězdami a zástupců špičkových restaurací. Oficiální partner akce značka Gaggenau připravila do sálu interaktivní expozici inspirovanou tradičním tržištěm.

Vyhlášení nejzajímavějších restaurací The World Restaurant Awards se konalo v Paříži 18. února 2019. Ocenění se uděluje v celkem 18 kategoriích a rozhoduje o nich porota světově známých šéfkuchařů, jako jsou Elena Arzak, Massimo Bottura, David Chang či Hélène Darroze, spolu se zástupci předních kulinářských médií a influencerů.

Před vyhlášením cen odhalili zástupci Gaggenau 10 krát 6 metrů velkou interaktivní expozici, která připomněla odkaz značky a představila novou iniciativu Respected by Gaggenau, která podporuje pěstitele a řemeslníky, kteří si udržují odborné techniky a tradiční postupy.

Ikonické kukačky Gaggenau vytvořily pozadí a náměstí ohraničily 10 metrů vysoké stromy typické pro oblast německého Černého lesa, kde značka Gaggenau v roce 1683 vznikla. Hosté se zde mohli seznámit s příběhy farmářů, pekařů a různých řemeslníků, kteří zůstávají věrní odborným technikám a tradičním postupům a vytvářejí mimořádné věci.

Gaggenau je výrobcem domácích spotřebičů. Od roku 1995 je dceřinou společností BSH Hausgeräte GmbH v Mnichově a nyní je zastoupená ve více než 50 zemích s 24 showroomy v městech po celém světě, včetně Prahy.

V Týdeníku Echo a na EchoPrime se dozvíte více, získáte je zde.

Dále čtěte: Francie smeká před Čechy, umí nejlepší vepřové. Vyhráli v Lyonu a teď je čeká kuchařská olympiáda

Týdeník Echo

od 1099 Kč

Vychází každý čtvrtek

Více info

EchoPrime

od 249 Kč

Vychutnejte si neomezený přístup k prémiovému obsahu určenému pouze předplatitelům, který nemá na českém internetu obdoby

Více info
,

Vážení diskutující,
Echo24.cz chce umožnit svobodnou diskuzi, ale vyhrazuje si právo neukládat či mazat příspěvky urážlivé, vulgární, xenofobní, odkazy na jiné internetové stránky či takové příspěvky, které odporují obecné lidské slušnosti. Před vložením vašeho příspěvku prosím zkontrolujte, zda jste opravdu přihlášeni. V opačném případě se váš příspěvek ukáže jen na vašem monitoru, ale do diskuze se nezanese.