1 Reakce řidiče Uberu

Řidič Uberu vyhodil dvě líbající se dívky. Hrozí mu odebrání licence

, UVNITŘ VIDEO

Témata: , ,

Řidič služby Uber v New Yorku vyhodil z auta dvě líbající se lesbické dívky. Ty si řidičovy pozdější reakce nahrávaly, choval se údajně agresivně. Podle mluvčí Uberu jsou taková obvinění znepokojující. Sdružení newyorských taxi označilo chování řidiče jako „diskriminační“ a „odporné“ a pravděpodobně mu bude odebrána licence, informoval server ABC News.

Alex Iovine a její přítelkyně Emma Pichl si objednaly Uber, aby je dovezl z Brooklynu do Manhattanu. Na zadním sedadle se pak při přejíždění Manhattenského mostu chtěly políbit. Řidič Ahmad El Boutari ale na ně údajně prudce vyjel, proto ho začaly nahrávat na své mobilní telefony. Ženy argumentovaly tím, že líbání zde není zakázáno. „Je to nelegální líbat se tady v autě. Je to neúcta,“ odpověděl jim. Dále jim poradil opustit vůz a dodal, že mu nevadí, pokud dívky jeho chování nahlásí.

El Boutari později uvedl, že ženy pouštěly v autě hlasitou hudbu a pokládaly si nohy na sedadla. Ty to ale popírají. Uber již odstranil přístup El Boutariho k jejich aplikaci. Zda mu bude odebrána licence, zatím není jasné.

V Týdeníku Echo a na EchoPrime se dozvíte více, získáte je zde.

,

Vážení diskutující,
Echo24.cz chce umožnit svobodnou diskuzi, ale vyhrazuje si právo neukládat či mazat příspěvky urážlivé, vulgární, xenofobní, odkazy na jiné internetové stránky či takové příspěvky, které odporují obecné lidské slušnosti. Před vložením vašeho příspěvku prosím zkontrolujte, zda jste opravdu přihlášeni. V opačném případě se váš příspěvek ukáže jen na vašem monitoru, ale do diskuze se nezanese.