5 Premiéra na podzim

VIDEO: Freddie Mercury ožívá. Zveřejněn první trailer z nového filmu o skupině Queen

, NOVÉ

Témata: ,

V novém životopisném snímku Bohemian Rhapsody, který mapuje slávu skupiny Queen od začátků v 70. letech až po koncert Live Aid roku 1985, si Freddie Mercuryho zahraje Rami Malek. Podle serveru Independent herec slavného zpěváka ztvárnil ve vší jeho radikální a okázalé slávě. V úterý byl zveřejněn oficiální trailer k novému snímku. Ten do kin přijde 25. prosince 2018. 

Scénář k filmu, který je koprodukcí USA a Velké Británie, napsali Justin Haythe a Anthony McCarten. Zobrazuje dobu 15 let od založení rockové hudební skupiny Queen až do chvíle šest let před smrtí Freddieho Mercuryho.

Hlavní role hrají Rami Malek, Ben Hardy, Gwilym Lee, Joseph Mazzello, Allen Leech a Lucy Boynton. Snímek režíroval na začátku Bryan Singer, který byl později nahrazen Dexterem Fletcherem.

Čtěte také: Prince – génius, kterému Pražané nerozuměli

V Týdeníku Echo a na EchoPrime se dozvíte více, získáte je zde.

,

Vážení čtenáři,
internetový deník Echo24 se rozhodl změnit podobu čtenářských diskuzí pod texty, které na našich stránkách publikujeme. Diskuzí se nově mohou účastnit pouze ti čtenáři, kteří jsou přihlášení a kteří mají zaplacený nějaký typ předplatného. To si můžete pořídit již od 149 korun měsíčně zde.

K tomuto kroku jsme se rozhodli kvůli neúměrně velkému počtu diskutujících, kteří nerespektovali pravidla slušné diskuze, napadali ostatní diskutéry a podobně. Navíc používali i různé anonymizéry, které jim umožňovaly se do diskuze vrátit i poté, co jim redakce jejich účet zablokovala.

Kvůli malému počtu členů redakce nebylo v našich silách neustále procházet všechny diskuze a mazat urážlivé či jinak nevhodné příspěvky. Slušní diskutující jsou nadále na našich stránkách vítáni.