5 Premiéra na podzim

VIDEO: Freddie Mercury ožívá. Zveřejněn první trailer z nového filmu o skupině Queen

, NOVÉ

Témata: ,

V novém životopisném snímku Bohemian Rhapsody, který mapuje slávu skupiny Queen od začátků v 70. letech až po koncert Live Aid roku 1985, si Freddie Mercuryho zahraje Rami Malek. Podle serveru Independent herec slavného zpěváka ztvárnil ve vší jeho radikální a okázalé slávě. V úterý byl zveřejněn oficiální trailer k novému snímku. Ten do kin přijde 25. prosince 2018. 

Scénář k filmu, který je koprodukcí USA a Velké Británie, napsali Justin Haythe a Anthony McCarten. Zobrazuje dobu 15 let od založení rockové hudební skupiny Queen až do chvíle šest let před smrtí Freddieho Mercuryho.

Hlavní role hrají Rami Malek, Ben Hardy, Gwilym Lee, Joseph Mazzello, Allen Leech a Lucy Boynton. Snímek režíroval na začátku Bryan Singer, který byl později nahrazen Dexterem Fletcherem.

Čtěte také: Prince – génius, kterému Pražané nerozuměli

V Týdeníku Echo a na EchoPrime se dozvíte více, získáte je zde.

,

Vážení diskutující,
Echo24.cz chce umožnit svobodnou diskuzi, ale vyhrazuje si právo neukládat či mazat příspěvky urážlivé, vulgární, xenofobní, odkazy na jiné internetové stránky či takové příspěvky, které odporují obecné lidské slušnosti. Před vložením vašeho příspěvku prosím zkontrolujte, zda jste opravdu přihlášeni. V opačném případě se váš příspěvek ukáže jen na vašem monitoru, ale do diskuze se nezanese.