1 TRAGICKÁ NEHODA

Tři slavní youtubeři tragicky zemřeli při pádu z vodopádu

, NOVÉ

Témata: , ,

Tři slavní youtubeři spolupracující na cestovatelském pořadu High on life zemřeli v úterý poté, co se zřítili z vodopádů Shannon Falls v Kanadě. Podle informací policie se jednalo o nehodu, uvedla britská BBC.

Ryker Gamble, Alexey Lyakh a Megan Scraperová, kteří na internetové platformě Youtube publikovali videa ze svých cest po světě, podle policie plavali na vrchu vodopádů Shannon Falls v Britské Kolumbii, když došlo k tragické nehodě, při níž spadli z výšky 30 metrů.

Podle ostatních lidí podílejících se na High on life šlo o „tři nejsrdečnější a nejlaskavější lidi, které jste mohli potkat“. „Opravdu není slov, kterými by šla utěšit bolest a zdrcení, jímž si všichni procházíme,“ dodala skupina v prohlášení.

Youtubeři natáčeli pro kanál High on life odvážná a riskantní videa i v minulost. V minulém roce byli právě Ryker Gamble a Alexey Lyakh spolu s dalším kolegou vykázáni na pět let z několika států v USA poté, co byli usvědčeni z přečinů v národních parcích. Dva jmenovaní si dokonce odseděli sedm dní ve vězení, píše The Guardian.

High on life má na sociální síti Instagram přes milion sledujících a na platformě Youtube více než půl milionu odběratelů. Kanál se podle svého popisu snaží „inspirovat naše diváky, aby vyrazili ven a prozkoumali svět“.


Čtěte dále: Malé děti s tablety. V Čechách ho používají dvě třetiny šestiletých

V Týdeníku Echo a na EchoPrime se dozvíte více, získáte je zde.

Z nového čísla Nakonec zvýší daně. Babišovi došly zdroje, přesto občanům dál slibuje miliardy

Echo týdne: Trump, Petříček a sníh ● Komentář: Vysoké mzdy zastavily průmysl ● Svět: Pekelný festival v Karibiku ● Recenze: Z časů, kdy to měli rádi horké

Rozpadají se nám těla i duše Neumíme lidi vracet do života, říká Pavel Kolář
Zelená školačka Kdo podnítil mezinárodní hnutí záškoláků?
,

Vážení čtenáři,
internetový deník Echo24 se rozhodl změnit podobu čtenářských diskuzí pod texty, které na našich stránkách publikujeme. Diskuzí se nově mohou účastnit pouze ti čtenáři, kteří jsou přihlášení a kteří mají zaplacený nějaký typ předplatného. To si můžete pořídit již od 149 korun měsíčně zde.

K tomuto kroku jsme se rozhodli kvůli neúměrně velkému počtu diskutujících, kteří nerespektovali pravidla slušné diskuze, napadali ostatní diskutéry a podobně. Navíc používali i různé anonymizéry, které jim umožňovaly se do diskuze vrátit i poté, co jim redakce jejich účet zablokovala.

Kvůli malému počtu členů redakce nebylo v našich silách neustále procházet všechny diskuze a mazat urážlivé či jinak nevhodné příspěvky. Slušní diskutující jsou nadále na našich stránkách vítáni.