1 TRAGICKÁ NEHODA

Tři slavní youtubeři tragicky zemřeli při pádu z vodopádu

, NOVÉ

Témata: , ,

Tři slavní youtubeři spolupracující na cestovatelském pořadu High on life zemřeli v úterý poté, co se zřítili z vodopádů Shannon Falls v Kanadě. Podle informací policie se jednalo o nehodu, uvedla britská BBC.

Ryker Gamble, Alexey Lyakh a Megan Scraperová, kteří na internetové platformě Youtube publikovali videa ze svých cest po světě, podle policie plavali na vrchu vodopádů Shannon Falls v Britské Kolumbii, když došlo k tragické nehodě, při níž spadli z výšky 30 metrů.

Podle ostatních lidí podílejících se na High on life šlo o „tři nejsrdečnější a nejlaskavější lidi, které jste mohli potkat“. „Opravdu není slov, kterými by šla utěšit bolest a zdrcení, jímž si všichni procházíme,“ dodala skupina v prohlášení.

Youtubeři natáčeli pro kanál High on life odvážná a riskantní videa i v minulost. V minulém roce byli právě Ryker Gamble a Alexey Lyakh spolu s dalším kolegou vykázáni na pět let z několika států v USA poté, co byli usvědčeni z přečinů v národních parcích. Dva jmenovaní si dokonce odseděli sedm dní ve vězení, píše The Guardian.

High on life má na sociální síti Instagram přes milion sledujících a na platformě Youtube více než půl milionu odběratelů. Kanál se podle svého popisu snaží „inspirovat naše diváky, aby vyrazili ven a prozkoumali svět“.


Čtěte dále: Malé děti s tablety. V Čechách ho používají dvě třetiny šestiletých

V Týdeníku Echo a na EchoPrime se dozvíte více, získáte je zde.

Z nového čísla Babiš – všechno je podle plánu. Jak vidí svět bývalý nomenklaturní kádr Vasil Mohorita

Echo týdne: Člověk natáčející ● Komentář: Bez digitální paměti žilo by se lépe ● Svět: Londonistán ● Salon: Když přicházejí děti revoluce

Model Agrofert před likvidací Babiš s Tomanem chtějí zachránit dotace pro své firmy
Zachránce filmu? Zabiják kin? Dravá americká společnost Netflix mění kinematografii
,

Vážení diskutující,
Echo24.cz chce umožnit svobodnou diskuzi, ale vyhrazuje si právo neukládat či mazat příspěvky urážlivé, vulgární, xenofobní, odkazy na jiné internetové stránky či takové příspěvky, které odporují obecné lidské slušnosti. Před vložením vašeho příspěvku prosím zkontrolujte, zda jste opravdu přihlášeni. V opačném případě se váš příspěvek ukáže jen na vašem monitoru, ale do diskuze se nezanese.