5 Noční akce na ledovci

FOTOGALERIE: Noční aktivity v největším rakouském lyžařském středisku Stubai

, FOTOGALERIE

Témata: ,

Lyžování a další aktivity čekají na návštěvníky největšího lyžařského střediska v Rakousku, který se nachází na ledovci Stubai. Středisko láká mimo jiné na noční aktivity, tedy jak noční lyžování, tak doprovodné akce. Podívejte se na ně ve fotogalerii.

Kromě lyžování se ve Stubai konají různé akce. Mimo jiné se zde do 24. listopadu konal světový pohár FIS Freeski World Cup. Snowpark, který pohár hostil, je nyní přístupný všem lyžařům a přináší perfektní podmínky pro profesionální lyžaře i začínající freestylery. Dále čekají na návštěvníky akce, které se lyžování přímo netýkají, například turistické noci, tedy noční procházky po údolí.

Údolí Stubai se nachází v Tyrolsku poblíž města Innsbruck. Je v něm umístěno několik lyžařských středisek jako Neustift, Fulpmes, Telfes, Mieders a Schönberg, které mají celkem okolo 35 kilometrů sjezdovek. Samotný ledovec Stubai nacházející se ve výšce 3000 metrů nad mořskou hladinou je mezi středisky v Rakousku tím největším a sníh jej pokrývá od října do června.

V Týdeníku Echo a na EchoPrime se dozvíte více, získáte je zde.

Čtěte také: Zažijte v rakouském Ski amadé něco navíc. Kromě lyžování i snídani nebo jógu na svahu

,

Vážení diskutující,
Echo24.cz chce umožnit svobodnou diskuzi, ale vyhrazuje si právo neukládat či mazat příspěvky urážlivé, vulgární, xenofobní, odkazy na jiné internetové stránky či takové příspěvky, které odporují obecné lidské slušnosti. Před vložením vašeho příspěvku prosím zkontrolujte, zda jste opravdu přihlášeni. V opačném případě se váš příspěvek ukáže jen na vašem monitoru, ale do diskuze se nezanese.