2 TÝDENÍK ECHO

Echo jede do Přelouče

NOVÉ

Témata: ,

Nejenom v Praze, ale i kousek od Pardubic, v Přelouči, lze diskutovat s novináři Týdeníku Echo. Zájemci se mohou zapojit do Pohodového povídání, kterého se zúčastní vydavatel a šéfredaktor Týdeníku Echo Dalibor Balšínek a analytička Týdeníku Echo Lenka Zlámalová.

Myšlenka na celou besedu vznikla na základě akce Týdeníku Echo "Pořiďte předplatné jako dárek", která zaujala místního čtenáře Týdeníku Echo, který pořídil pro obyvatele Přelouče několik předplatných, besedu vymyslel, zorganizoval a dokonce na ni vyrobil plakáty.

Beseda se koná ve čtvrtek 7. března od 17 hodin ve Vinotéce Kotýnek v Přelouči.

Redakce Týdeníku Echo bude v podobných výjezdech za svými čtenáři pokračovat, v plánu je například cesta do Českých Budějovic, kde má Týdeník Echo rovněž silné předplatitelské zázemí.  


Vážení diskutující,
Echo24.cz chce umožnit svobodnou diskuzi, ale vyhrazuje si právo neukládat či mazat příspěvky urážlivé, vulgární, xenofobní, odkazy na jiné internetové stránky či takové příspěvky, které odporují obecné lidské slušnosti. Před vložením vašeho příspěvku prosím zkontrolujte, zda jste opravdu přihlášeni. V opačném případě se váš příspěvek ukáže jen na vašem monitoru, ale do diskuze se nezanese.