3 Nehoda na zastávce

V Marseille najelo auto do autobusových zastávek, řidič měl psychické potíže

, NOVÉ

Témata:

Ve francouzském městě Marseille narazil 35letý řidič ukradené dodávky do dvou autobusových zastávek ve dvou různých částech města. Jednu ženu zabil, další člověk je vážně zraněný. Policisté uvedli, že zatím neznají mužův motiv, událost však nevyšetřují jako terorismus. Podle médií měl muž psychické problémy.

Obětí byla 42letá žena. Policie řidiče zadržela. Televizní kanál France24 informoval, že k dopadení pomohli lidé, kteří si všimli, že auto ztratilo poznávací značku.

Deník L‘Obs uvedl, že vůz nejprve najel v 8:15 do zastávky v chudší čtvrti Croix-Rouge na severovýchodu města a kolem 10:00 do další zastávky ve starém přístavu (na jihozápadě města), na bulváru Charlese Livona. BMF-TV informovala, že žena zahynula na druhé a zraněný člověk zůstal ležet na první zastávce. Policie zablokovala okolní ulice.

Server LaProvence.com uvedl, že útočník je 35letý muž původem z Grenoblu. V Marseille se léčil  kvůli psychickým potížím. Policii je znám, protože nemá čistý trestní rejstřík. Nebyl však sledován kvůli terorismu. 

Čtěte také:

V Belgii najela dodávka do skupiny slavících. Jsou 4 zranění

 

,

Vážení diskutující,
Echo24.cz chce umožnit svobodnou diskuzi, ale vyhrazuje si právo neukládat či mazat příspěvky urážlivé, vulgární, xenofobní, odkazy na jiné internetové stránky či takové příspěvky, které odporují obecné lidské slušnosti. Před vložením vašeho příspěvku prosím zkontrolujte, zda jste opravdu přihlášeni. V opačném případě se váš příspěvek ukáže jen na vašem monitoru, ale do diskuze se nezanese.