1 CO JEDÍ DĚTI U MCDONALD'S

Nesmrtelný Happy Meal. Jídlo vypadá po 6 letech stejně jako při nákupu

, NOVÉ

Témata: , , ,

Na sociálních sítích se začala šířit fotografie Happy Mealu, který autorka fotky koupila v roce 2010. Od té doby má prý jídlo ve své kanceláři a jeho vzhled je děsivý. Po šesti letech vypadá totiž pořád stejně.

Jennifer Lovdahlová zveřejnila na svém Facebooku fotografii jídla z Happy Mealu, který se prodává v síti rychlého občerstvení McDonald‘s a je určen pro děti, protože se k něj přidává hračka. Krabičku s hranolkami a kuřecími nugetkami koupila podle účtenky 8. ledna roku 2010. O tom, že se jedná skutečně o starý Happy Meal svědčí i filmový motiv na krabici. Od té doby má krabičku s jídlem v kanceláři na stole a jak píše v příspěvku, zatímco krabička hnije, jídlo vypadá prakticky stejně jako v den nákupu.

„Je to 6 let, co jsem koupila tento Happy Meal v McDonald‘s. Celou tu dobu leží v naší kanceláři a vůbec nehnije, není plesnivý ani se nerozkládá. Smrdí pouze krabička,“ napsala Lovdahlová na Facebooku.

It‘s been 6 years since I bought this „Happy Meal“ at McDonald‘s. It‘s been sitting at our office this whole time and…

Zveřejnil(a) Jennifer Lovdahl dne 3. únor 2016

Podle příspěvku na sociální síti se jedná o experiment, kterým Lovdahlová a její spolupracovníci z chiropraktické kanceláře chtěli ukázat, co jedí děti v McDonald‘s.

„Udělali jsme tento experiment, abychom ukázali našim pacientům, jak nezdravé tohle ‚jídlo‘ je! Zvláště pro naše rostoucí děti!! V tom jídle je tolik chemikálií,“ napsala Lovdahlová a doporučuje, aby děti jedli skutečné jídlo, jako jsou jablka, banány, mrkev, celer. „To je skutečné rychlé občerstvení,“ dodává v příspěvku.

Britský server Independent nyní spekuluje, zda byla fotografie skutečně pořízena v současné době, a nebo před šesti lety v den koupě Happy Mealu, respektive zda nekoupili nové jídlo a to vložili do staré krabice se starou účtenkou.

Kancelář podle Independentu vysvětluje na svém webu, proč jídlo nezměnilo stav. „Potraviny potřebují vlhkost, aby se v nich začaly tvořit plísně. Bez ní jednoduše vyschne asi jako chleba, když ho necháte přes noc na kuchyňské lince, abyste z něj udělali krutony,“ vysvětluje kanceláře. Podle ní vypadá Happy Meal pořád stejně, protože je potravina dehydaratována, aby byla trvanlivější.

Čtěte také: Ostraha McDonaldu vykázala kojící ženu

,

Vážení diskutující,
Echo24.cz chce umožnit svobodnou diskuzi, ale vyhrazuje si právo neukládat či mazat příspěvky urážlivé, vulgární, xenofobní, odkazy na jiné internetové stránky či takové příspěvky, které odporují obecné lidské slušnosti. Před vložením vašeho příspěvku prosím zkontrolujte, zda jste opravdu přihlášeni. V opačném případě se váš příspěvek ukáže jen na vašem monitoru, ale do diskuze se nezanese.