24 Volby do Poslanecké sněmovny

VOLBY OBRAZEM: Policejní manévry u Okamury, radost u Pirátů a Starostů

, , FOTO UVNITŘ

Témata: , ,

Volby stran do Poslanecké sněmovny už jsou minulostí. Ovládlo je hnutí ANO s velkým náskokem na druhou ODS. Překvapili Starostové, drama ohledně pětiprocentní hranice s napětím sledovali v TOP 09. Piráti slavili úspěch a komunisté i přes neúspěch krájeli volební dort. Drama se pak odehrálo u SPD. Strana totiž odepřela přístup mnohým novinářům.

Volební odpoledne provázely problémy ve štábu Tomia Okamury. SPD totiž odepřela přístup mnohým médiím, například zástupcům vydavatelství Economia. Do štábu byla přivolána také policie.

Celou fotogalerii najdete zde.

Slavilo se naopak u Starostů a nezávislých nebo u Pirátů. STAN se přitom dostali do Sněmovny jen těsně. O to větší radost však potom měli.

Nepříjemná atmosféra vládla v ČSSD, která oproti předchozím volbám výrazně ztratila. Přišla konkrétně o 35 křesel v Poslanecké sněmovně.

Výrazně ztratila i KSČM, která chce svůj neúspěch kriticky zanalyzovat. Přesto však ve volebním štábu komunističtí politici příliš nesmutnili a na závěr svého vystoupení rozkrájeli volební dort s marcipánovými třešněmi.

Čtěte také:Volby ON-LINE: Ve štábu u Okamury zasahovala policie kvůli novinářské akreditaci

, ,

Vážení diskutující,
Echo24.cz chce umožnit svobodnou diskuzi, ale vyhrazuje si právo neukládat či mazat příspěvky urážlivé, vulgární, xenofobní, odkazy na jiné internetové stránky či takové příspěvky, které odporují obecné lidské slušnosti. Před vložením vašeho příspěvku prosím zkontrolujte, zda jste opravdu přihlášeni. V opačném případě se váš příspěvek ukáže jen na vašem monitoru, ale do diskuze se nezanese.