1 Primátorčin slovník

Další drsná vulgarita Krnáčové? Primátorka se tvrdě brání

NOVÉ

Témata:

Pražská primátorka Adriana Krnáčová (ANO) vyrazila do boje proti tvrzení, která o ní šíří web Krajskélisty.cz. Server o ní totiž nejprve napsal, že má milostný poměr s radním ČSSD, ve středu pak rozšířil arzenál vulgarismů, které Krnáčová v diskuzích s kolegy používá, o slovo m.dka. Primátorka web v reakci vyzvala, ať odkryje dosud anonymní zdroje. Pokud budou útoky na její osobu dál pokračovat, bude prý muset „podniknout patřičné právní kroky“.

Server Krajskélisty.cz začátkem týdne referoval o tom, že primátorka Prahy na interních jednáních používá slovo čů..k. Nyní galerii sprostoty ještě přiživil dalším anonymním tvrzením, údajně jednoho z úředníků magistrátu. „Paní primátorka spustila na pár kolegů kolotoč poměrně otřesných slovních výrazů. Těm dominovalo především slovo m.dka,“ zmínil zdroj webu.

Krnáčová ale tentokrát nezůstala u pouhého popření informací. Rozhodla se oficiálně zareagovat tiskovým prohlášením. „Dovoluji se touto cestou důrazně ohradit proti lžím a pomluvám, které o mě v pravidelných intervalech vychází na serveru Krajskélisty. Vyzývám tímto redakci serveru, aby buď okamžitě zveřejnila anonymní důvěryhodné zdroje, nebo aby jiným nezpochybnitelným způsobem doložila uveřejněné informace,“ uvedla primátorka.

„Dosud jsem tyto útoky brala s nadhledem, bohužel však už začaly překračovat míru únosnosti a hraničí s poškozováním dobrého jména a úřadu, který reprezentuji.“

„Útoky na moji osobu začaly údajným poměrem s představitelem ČSSD Karlem Březinou, pokračovaly údajným svačením na konferenci, které mělo za následek mezinárodní ostudu až po údajné používání vulgárních slov na každém mém kroku.“ připojila Krnáčová a dodala: „Dosud jsem tyto útoky brala s nadhledem, bohužel však už začaly překračovat míru únosnosti a hraničí s poškozováním dobrého jména a úřadu, který reprezentuji. Pokud podobné útoky plné lží a dezinformací budou pokračovat, nezbývá mi nic jiného než podniknout patřičné právní kroky.“

Faktem však je, že vyjadřování Adriany Krnáčové se někdy bez vulgarit neobejde. Nedávno například veřejně mluvila v souvislosti s výstavbou pražského tunelu Blanka o debilech a o kokotech.

Čtěte také: Debil, kokot a nově i čů…. Krnáčová se toho nebojí

Vážení diskutující,
Echo24.cz chce umožnit svobodnou diskuzi, ale vyhrazuje si právo neukládat či mazat příspěvky urážlivé, vulgární, xenofobní, odkazy na jiné internetové stránky či takové příspěvky, které odporují obecné lidské slušnosti. Před vložením vašeho příspěvku prosím zkontrolujte, zda jste opravdu přihlášeni. V opačném případě se váš příspěvek ukáže jen na vašem monitoru, ale do diskuze se nezanese.