1 Sexuální orgie policistů

Sexuální orgie místo dohlížení na summit. Policisté prostě slavili

, NOVÉ

Témata: , , ,

Na bezpečnost před plánovaným summitem G20 v Hamburku má dohlížet 220 policistů. Část z nich však figuruje v aktuálním skandálu. Policisté v jednom z klubů tančili a účastnili se sexuálních orgií. Strážci pořádku, kteří přijeli do přístavního města z Berlína, byli staženi zpět do německé metropole. Informoval o tom server Local.

Měli zajišťovat bezpečnost na červencovém summitu G20 v Hamburku, místo toho je však čekají pořádné nepříjemnosti. Desítky policistů totiž vyrazily „slavit“ do jednoho z klubů. Dva policisté měli slavit narozeniny, a tak pozvali své kolegy a vyrazili.

Párty se však poněkud zvrhla. Policisté před všemi lidmi v klubu tančili, močili a měli veřejný sex. Kauza vyvolala rozruch a vyjadřují se k ní i politici. „Pokud se obvinění prokáže, musí se tím policie důkladně zabývat,“ uvedl berlínský ministr vnitra Andreas Geisel.

Dotyční policisté byli z Hamburku ve středu staženi zpět do hlavního německého města a nejspíš je čeká nepříjemné vysvětlování tohoto nočního incidentu. Německá policie je kvůli tomu terčem všemožných vtipů na sociálních sítích. Sama berlínská policie na svém facebookovém profilu napsala: „Ano, slavili jsme.“

Na sociálních sítích je aféra označována hashtagy #PartyPolizei nebo #Sexorgien. Na svých komunikačních kanálech tyto hashtagy použili i samotní berlínští policisté.

Čtěte také: Německo zakáže zahalování obličeje za volantem

,

Vážení diskutující,
Echo24.cz chce umožnit svobodnou diskuzi, ale vyhrazuje si právo neukládat či mazat příspěvky urážlivé, vulgární, xenofobní, odkazy na jiné internetové stránky či takové příspěvky, které odporují obecné lidské slušnosti. Před vložením vašeho příspěvku prosím zkontrolujte, zda jste opravdu přihlášeni. V opačném případě se váš příspěvek ukáže jen na vašem monitoru, ale do diskuze se nezanese.