2 'JAGR CZECH BEER'

Pivovar v Kanadě vzdal hold české legendě – vaří ‚Jágrovo‘ pivo

, ,

Témata: , , ,

Malý pivovar Block Three v kanadské obci St. Jacobs poctil českou hokejovou hvězdu Jaromíra Jágra, když po něm pojmenoval pivo. Nazval ho Jaromir Czech Jagr. Fotografie nového piva pivovar zveřejnil na sociální síti Instagram.

Pro pivovar z Ontaria půjde o první distribuovaný ležák v jeho historii. Zlatavý mok velebící tahouna Floridy Panthers v NHL má být podle všeho unikátní také tím, že bude k dostání čepovaný i v lahvích pouze v okolí St. Jacobs a nebude tak vývozním artiklem.

St. Jacobs je malá obec, kde žijí necelé dva tisíce lidí. Nachází se v provincii Ontario nedaleko hranic se Spojenými státy. V obci se nachází několik pozoruhodných staveb z dřívějších dob a St. Jacobs tak pravidelně navštěvuje řada turistů.

Čtěte také: VIDEO: Jágr si vystřelil z bulvárního fotografa. Nabídl mu svačinu

, ,

Vážení diskutující,
Echo24.cz chce umožnit svobodnou diskuzi, ale vyhrazuje si právo neukládat či mazat příspěvky urážlivé, vulgární, xenofobní, odkazy na jiné internetové stránky či takové příspěvky, které odporují obecné lidské slušnosti. Před vložením vašeho příspěvku prosím zkontrolujte, zda jste opravdu přihlášeni. V opačném případě se váš příspěvek ukáže jen na vašem monitoru, ale do diskuze se nezanese.