1 úmrtí herce

Zemřel Radomil Uhlíř, sympatický hromotluk z filmových parodií

NOVÉ

Témata:

Zemřel Radomil Uhlíř. Sympatický hromotluk, který se proslavil zejména ve filmech spojených s divadlem Sklep. O úmrtí informoval kulturní dramaturg Vladimír Drápal s odvoláním na jeho přítele Mikoláše Chadimu.

Uhlíř, který nedávno oslavil své 62. narozeniny, se proslavil například rolí vyhazovače ve filmu Kouř nebo postavou traktoristy v Pražské pětce. Uhlíř působil i jako hudebník. Vystupoval v kapele Kvartet dr. Konopného, příležitostně spolupracoval s hudebníkem Mikolášem Chadimou.

Čtěte také: Veterán britského stand-upu zemřel během výstupu. Lidé se dalších pět minut smáli a tleskali

Echo Komplet

2 999 Kč

Získejte to nejlepší za méně jak 40% ceny! Díky tomuto balíčku si užijete unikátní web bez reklam EchoPrime, denní komentáře Echo24 a Týdeník Echo jak v digitální, tak v tištěné podobě

Více info

Vážení diskutující,
Echo24.cz chce umožnit svobodnou diskuzi, ale vyhrazuje si právo neukládat či mazat příspěvky urážlivé, vulgární, xenofobní, odkazy na jiné internetové stránky či takové příspěvky, které odporují obecné lidské slušnosti. Před vložením vašeho příspěvku prosím zkontrolujte, zda jste opravdu přihlášeni. V opačném případě se váš příspěvek ukáže jen na vašem monitoru, ale do diskuze se nezanese.