1 Neobvyklá loupež

Přepadení na dálnici u Vyškova. Pachatelé zastavili provoz, aby mohli oloupit oběť

NOVÉ

Témata: ,

Loupežné přepadení se v noci na neděli odehrálo na dálnici D46 za Vyškovem ve směru na Olomouc. Nikdo neutrpěl zranění. Spolupachatelé pravděpodobně zastavili provoz na dálnici tak, aby loupežné přepadení o 200 metrů dál proběhlo bez očitých svědků, oznámil novinářům mluvčí policie Pavel Šváb.

Vyšetřovatelům by ale mohlo pomoci i svědectví lidí, kteří zůstali stát ve vzniklé koloně přibližně na 8. kilometru dálnice mezi 1:00 a 1:15 v noci. Mohou se hlásit na lince 158. „Pomoci by mohly i záznamy z palubních kamer,“ uvedl Šváb.

Samotné loupežné přepadení se odehrálo kolem 1:00. Policie nezveřejnila, jaké vozidlo bylo terčem přepadení, co lupiči ukořistili, ani další detaily.

Dálnice byla kvůli vyšetřování na místě události uzavřená asi osm hodin. Objízdná trasa vedla mezi exitem 7 u Drysic na Vyškovsku a exitem 12 u Brodku u Prostějova. Provoz se podařilo obnovit kolem 9:50.

Zdravotnická záchranná služba v noci na místo nevyjížděla, uvedla mluvčí jihomoravské záchranky Michaela Bothová.

Čtěte také: Policie hledá muže, který přepadl školáka na Žižkově. Škrtil ho kvůli telefonu

V Týdeníku Echo a na EchoPrime se dozvíte více, získáte je zde.


Vážení diskutující,
Echo24.cz chce umožnit svobodnou diskuzi, ale vyhrazuje si právo neukládat či mazat příspěvky urážlivé, vulgární, xenofobní, odkazy na jiné internetové stránky či takové příspěvky, které odporují obecné lidské slušnosti. Před vložením vašeho příspěvku prosím zkontrolujte, zda jste opravdu přihlášeni. V opačném případě se váš příspěvek ukáže jen na vašem monitoru, ale do diskuze se nezanese.