3 oslava olympijských medialí

Plné Staroměstské náměstí vítalo Ester Ledeckou a Martinu Sáblíkovou

AKTUALIZOVÁNO

Témata: , ,

Tisíce fanoušků přišly přivítat na Staroměstské náměstí v Praze medailistky z Pchjongčchangu. Bouřlivým potleskem uvítali Martinu Sáblíkovou a zejména držitelku dvou zlatých medailí Ester Ledeckou.

Ester Ledecká se z počátku omlouvala, že se jí trochu třesou ruce.  Brzy však počáteční nervozitu překonala. „Já jsem pořád stejná. Jen teď mám na krku dvě medaile,“ řekla fanouškům. Poděkovala jim i za to, jak jsou vtipní. „Upřímě. Když jsem si pak četla všechny ty vtipy a ohlasy po Super-G, tak jsme se fakt hodně nasmála,“ řekla.

Lidé na náměstí vyvolávali i jméno Martiny Sáblíkové. To dojalo i jejího trenéra Petra Nováka, který jim za to poděkoval. O stříbru své svěřenkyně řekl, že to byla „nejkrutější medaile“.

Záběry ze Staroměstského náměstí zde.

 

Na Staroměstské náměstí se objevila jen část medailistů. Například Eva Samková a Michal Krčmář slavili ve Vrchlabí. Dohromady čeští olympionici získali v Pchjongčchangu sedm medailí.

Na Staroměstském náměstí dorazila Ester Ledecká a Martina Sáblíková přímo z letiště Václava Havla, kde letoun s olympioniky přistál odpoledne.

Záběry z letiště zde.

RendererException: Unable to render template "/views/partials/components/jarvis/_tydenikinarticle.ftl".

Vážení diskutující,
Echo24.cz chce umožnit svobodnou diskuzi, ale vyhrazuje si právo neukládat či mazat příspěvky urážlivé, vulgární, xenofobní, odkazy na jiné internetové stránky či takové příspěvky, které odporují obecné lidské slušnosti. Před vložením vašeho příspěvku prosím zkontrolujte, zda jste opravdu přihlášeni. V opačném případě se váš příspěvek ukáže jen na vašem monitoru, ale do diskuze se nezanese.