1

Konec paní primátorky se dal očekávat

Témata:

Praha pod vedením primátorky Krnáčové neuvěřitelně stagnuje a v podstatě nefunguje. Nefunguje ani ten „tým profíku“ na magistrátu, který před volbami hnutí ANO slibovalo. Nutno ale férově dodat, že v tom paní primátorka není sama. Za zoufalou situaci může celá koalice ANO, ČSSD a Trojkoalice (SZ, KDU-ČSL a STAN).

ODS několikrát vyzvala primátorku, ať z koalice vyhodí Zelené a další strany, které rozvoj Prahy systematicky brzdí. Neměla na to odvahu a tak to i za ně taky odnesla. Je symbolické, že svůj konec v politice oznámila v situaci, kdy Praha zažívá obrovský dopravní kolaps, způsobený nefungující technologií v tunelu Blanka.

Podstata problému není v jedné osobě, ale v nesystémovosti hnuti ANO, ve kterém převažují naprosto protichůdné názory a zájmy. Ukazuje se, že město ani stát nejde řídit jako firmu a že selhává jeden projekt hnutí ANO za druhým.

Jako kolegyni, na osobní úrovni, bych paní primátorce chtěla popřát vše dobré do dalšího působení, které zřejmě nebude v politice.

Čtěte také: Doprava v Praze kolabuje. Krnáčová oznámila odchod z politiky


Vážení diskutující,
Echo24.cz chce umožnit svobodnou diskuzi, ale vyhrazuje si právo neukládat či mazat příspěvky urážlivé, vulgární, xenofobní, odkazy na jiné internetové stránky či takové příspěvky, které odporují obecné lidské slušnosti. Před vložením vašeho příspěvku prosím zkontrolujte, zda jste opravdu přihlášeni. V opačném případě se váš příspěvek ukáže jen na vašem monitoru, ale do diskuze se nezanese.