4 STOP SHOP TŘEBÍČ

Stop Shop dokončil expanzi nákupního parku v Třebíči, je největším v portfoliu

FOTO UVNITŘ

Témata: , ,

Maloobchodní řetězec Stop Shop dokončil expanzi svého nákupního parku v Třebíči. Pobočka nyní nabízí 28 obchodů, čímž se stala největším nákupním parkem této značky, která spadá pod společnost Immofinanz. Stop Shop provozuje své nákupní parky v zemích střední a východní Evropy.

„Expanze nákupních ploch v Třebíči byla svým rozsahem největší, maloobchodní plochy zde byly rozšířeny o více než 6 620 metrů čtverečních, což dalo vzniknout deseti novým jednotkám a novému zázemí pro zákazníky,“ říká Tomáš Stařík, Country Manager Operations společnosti Immofinanz pro Českou republiku.

Immofinanz provozuje síť nákupních parků Stop Shop v několika zemích střední a východní Evropy. Kromě České republiky má své parky i v Polsku, Maďarsku, Rakousku, Slovinsku, Rumunsku, Srbsku, Chorvatsku a na Slovensku. V těchto zemích má v současné době 80 poboček STOP SHOP, přičemž v ČR jich je hned 10. Třebíčský nákupní park je dle Immofinanz nejnavštěvovanějším, navštíví jej zhruba 470 tisíc návštěvníků měsíčně.

V Týdeníku Echo a na EchoPrime se dozvíte více, získáte je zde.

Čtěte také: Tesco prodalo obchodní dům My v centru Prahy. Budovu čeká rekonstrukce


Vážení diskutující,
Echo24.cz chce umožnit svobodnou diskuzi, ale vyhrazuje si právo neukládat či mazat příspěvky urážlivé, vulgární, xenofobní, odkazy na jiné internetové stránky či takové příspěvky, které odporují obecné lidské slušnosti. Před vložením vašeho příspěvku prosím zkontrolujte, zda jste opravdu přihlášeni. V opačném případě se váš příspěvek ukáže jen na vašem monitoru, ale do diskuze se nezanese.