1 rebelky

Šest dívek z výchovného ústavu v Praze okradlo jeho zaměstnankyni a uteklo

, NOVÉ

Témata: ,

Šest dívek z výchovného ústavu v Praze v sobotu za použití násilí okradlo jednu z jeho zaměstnankyň o peníze a telefon a poté uteklo. Jednu z nich kriminalisté dopadli, po zbylých pátrají. Dívkám je mezi 15 až 18 lety a v případě odsouzení jim za loupež vzhledem k jejich věku hrozí až pět let vězení, řekl v sobotu policejní mluvčí Jan Rybanský.

Server Novinky.cz uvedl, že utekly z diagnostického ústavu v Hodkovičkách, který je zaměřený na psychosociální problémy a poruchy v chování zejména dívek.

Podle mluvčího chovankyně utekly z ústavu v sobotu kolem 21:00. "Než utekly, za použití násilí vzaly jedné ze zaměstnankyň peníze a mobilní telefon," popsal událost mluvčí. Doplnil, že napadená do současné chvíle nevyhledala lékařské ošetření.

Čtěte také: Srdceryvné scény. Rakouská policie odvlekla černého ženicha od oltáře

Konec divokých devadesátých let. Metro se vrací ke kořenům, nové stanice s koncepcí

,

Vážení diskutující,
Echo24.cz chce umožnit svobodnou diskuzi, ale vyhrazuje si právo neukládat či mazat příspěvky urážlivé, vulgární, xenofobní, odkazy na jiné internetové stránky či takové příspěvky, které odporují obecné lidské slušnosti. Před vložením vašeho příspěvku prosím zkontrolujte, zda jste opravdu přihlášeni. V opačném případě se váš příspěvek ukáže jen na vašem monitoru, ale do diskuze se nezanese.